advertise

راهنمای اجاره منزل در مشهد برای مسافرتکمیل فرم
اجاره منزل در مشهد برای مسافر چند روزه - 1552
 اجاره منزل در مشهد برای مسافر در خیابان طبرسی | مشهدسرا - 1137
 اجاره منزل در مشهد برای مسافر - 1022
اجاره آپارتمان در مشهد برای مسافر روزانه - 340
اجاره منزل در مشهد برای مسافر تک خواب - 351
اجاره منزل در مشهد برای مسافر  روزانه - 350
اجاره منزل در مشهد برای مسافر فول امکانات - 349
اجاره خانه لوکس در مشهد 2 خوابه - 1620
اجاره منزل در مشهد برای مسافر با امکانات - 348
اجاره منزل در مشهد برای مسافر - 347
اجاره منزل در مشهد برای مسافر نوروزی - 345
اجاره منزل در مشهد برای مسافر نزدیک حرم - 344
اجاره منزل در مشهد برای مسافر - 343
منزل اجاره ای در مشهد برای چند روز نزدیک حرم - 1133
 اجاره روزانه منزل در مشهد برای 8 نفر - 1026
 منزل اجاره ای در مشهد برای چند روز - 1025
 اجاره اتاق ارزان در مشهد برای مسافر | مشهدسرا - 829
 اجاره سوییت در مشهد برای مسافر - 782
اجاره سوییت در مشهد برای مسافر - 777
اجاره روزانه سوئیت در مشهد برای مسافر - 700

متاسفانه برای فیلتر شما محصولی یافت نشد


لطفا محدودیت فیلتر خود را تغییر دهید.

مشهدسرا

چطور یک اقامتگاه خوب و با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب رزرو کنیم؟

مشهد مقدس به برکت وجود حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) ، همه روزه پذیرای هزاران مسافر و زائر از نقاط مختلف جهان است. طبق آمارها، نزدیک به ۸۵% از مسافران تمایل دارند قبل از سفر، محل اقامت مورد نظرشان را رزرو نمایند. بنابراین یکی از مسائلی که در سفر اهمیت زیادی دارد رزرو کردن مکان اقامتی یا اقامتگاه در مقصد است، تا دچار سردرگمی در روز اول ورود خود به این شهر نباشید و با خیال راحت از سفر خود لذت ببرید.
جالب است بدانید شهر مشهد بیشترین تعداد هتل و هتل آپارتمان، حسینیه و مکان های اقامتی را در بین تمام شهرهای کل کشور داراست. اما بیشتر مسافران اجاره سوئیت یا منزل مبله را به هتل و اماکن اقامتی دیگر ترجیح می دهند زیرا علاوه بر قیمت مناسب نسبت به هتل ها ، کیفیت مناسبی دارند و آرامش لازم را برای مسافرین فراهم می کند بنابراین هزینه های سفر هم گاهی تا نصف کاهش می یابد و هم حس راحتی بیشتری را به مسافران القا می کند.


اما چطور یک اقامتگاه خوب و با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب انتخاب کنیم؟  
سوئیت آپارتمان ها و منازل مبله از دیگر اماکن اقامتی هستند که با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب می توانند انتخاب های بهتری برای مسافران باشند. زیرا تمامی امکانات رفاهی در داخل خود این اماکن وجود دارد از جمله تختخواب برای هر نفر، حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، ظرفشویی، یخچال، تلویزیون و… . برای این منظور، می‌توانید از سایت‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند مانند سایت مشهدسرا ، کمک بگیرید و لیست قیمت‌ها و مشخصات نمونه ها را مشاهده کنید. از دیگر نکات مهمی که بهتر است هنگام اقدام برای اسکان در سفر به آن دقت کرد به شرح زیر است
موقع رزرو حتما سعی نمایید تا محل مورد نظر را به صورت حضوری نیز بازدید نمایید و بررسی نمایید که از نظر نظافت مشکلی نداشته باشد و کاملا نظافت شده ، ملحفه های تخت ها، تعویض و سرویس و حمام ضدعفونی شده باشند.
. محله ای که ملک انتخابی شما در آن واقع است را بررسی کنید و همچنین توجه نمایید که دارای دسترسی های خوبی به مکان مورد نظر شما داشته و خیلی دور نباشد. مثلاٌ می توانید منطقه مناسب و دسترسی ها به اماکن گردشگری و مراکز خرید را تعیین کنید. همچنین در مسافرت های کاری میزان نزدیکی و راه های دسترسی به اداره یا شرکت یا نمایشگاه مورد نظرتان را بسنجید تا برای رفت و آمد دچار مشکل نشوید.

مشهدسرا