advertise
مشهدسرا
مشهدسرا

بهترین هتل آپارتمان مشهد نزدیک حرم

امروزه زائران گرامی حرم مطهر امام رضا علیه السلام برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی و ملجع شیعیان قبل اینکه عازم این سفر معنوی بشوند درصدد انتخاب مکان و یک هتل آپارتمان بسیار خوب و مناسب از هر جهت مخصوصا در نزدیکی حرم که بتوانند به راحتی در هر زمان و ساعتی که میخواهند به زیارت ثامن الحجج بروند مشهد سرا با برگزاری عالی ترین و بهترین هتل آپارتمام های مشهد نزدیک حرم با بهترین و با کیفیت ترین هتل آپارتمانها را برای تمامی زائرین عزیز تدارک دیده است که هرکدام از این هتل آپارتمان ها خصوصیات و ویژه گی های ویژه ی خود را دارد و اکثر این هتل آپارتمانها در فاصله زمانی تا حرم به مدت ۱۰ دقیقه میباشد که بدون نیاز به استفاده ار وسایل نقیلیه میتوانید به راحتی و بدون نگرانی به حرم علی ابن موسی الرضا علیه السلام مشرف شوید برای اطلاعات بیشتر و نحوی رزرو و مشخصات هر کدام از این بهترین هتل آپارتمانها در مشهد میتوانید با وارد شدن به وب سایت مشهد سرا از نمونه های موجود دیدن نموده و هتل آپارتمان کورد دلخواه خود را انتخاب نموده و آن را رزرو نمایید . لازم به ذکر است که جهت رزرو بهترین هتل آپارتمان مشهد نزدیک حرم باید مراحل ثبت و رزرو را با دقت مطالعه نموده که با مشکلی در زمان تحویل مواجه نشوید.


نکات ضروری رزرو بهترین هتل آپارتمان در مشهد | مشهد سرا

نکات ضروری رزرو بهترین هتل آپارتمان در مشهد

مسافرین گرامی ، توجه کنند که قبل از اقدام به رزرو هتل آپارتمان خود قوانین و ضوابط مربوطه را در زمان رزرو مطالعه نماییند. لازم به ذکر است که قیمت اعلام شده برای رزرو هتل آپارتمان بر روی سایت اعلام گردیده است و نرخ های اعلام شده بر روی سایت در زمان های عادی میباشد و زمان های و مناسبت ها و ایام نوروز و غیره بصورت علی الحساب بوده و در صورت افزایش نرخ ، ما به التفاوت قبل از ورود به هتل آپارتمان دریافنت میشود .و باید مسافرین عزیز به این نکته توجه داشته باشند که در ایام و تعطیلات خاص مثل ایام نوروز رزرو هتل ها به هیچ عنوان کنسل نخواهد شد . اگر چنانچه در زمان رزرو هتال آپارتمان دچار مشکل شدیدبا کارشناسان و کانترهای متخصص مشهد سرا تماس حاصل فرمایید .


مزایای بهترین هتل آپارتمان


بعد مسافت ( دور یا نزدیک بودن تا حرم )  هتل آپارتمان

نوع خدمات و سرویس دهی بهترین هتل آپارتمان

درجه بندی و یا ستاره دار بودن بهترین هتل آپارتمان

نمونه بهترین هتل آپارتمان از لحاظ دور یا نزدیک بودن تا حرم

بهترین هتل آپارتمان تندیس مشهد از بعد مسافت پیاده روی تا حرم ۱۰ الی ۸

تفاوت رزرو هتل آپارتمان آدریس با سایر هتل آپارتمانها دیگر مشهد از نظر کم بودن مسافت تا حرم این هتل آپارتمان واقع در خیابان امام رضا میباشد که فاصله هتل تا حرم مطهر ۱۰ دقیقه پاده روی میباشد که شامل خدمات برترازجمله :
۱از نظر عالی بودن کیفیت هتل آپارتمان ادریس با سایر هتل ها
۲-جدید تاسیس بودن هتل آپارتمان آدریس
۳-دارای واحد های اتاق دوتخته ، سه الی چها تخته
۴- مجهز به آسانسور
۵- رستوران
۶- کافی شاپ ، اینترنت در تمام طبقات
۷- سیستم یخچال مرکزی
۸- روم سرویس
۹- سرویس ایرانی و خارجی
۱۰- داشتن کادری مجرب و کا رازمده آماده ی پذیرایی از زائران عزیز

بهترین هتل آپارتمان تندیس مشهد از بعد مسافت پیاده روی تا حرم ۱۰ الی ۸ | مشهد سرا

هتل آپارتمان قصر آیدین مشهد، تنها با ۸ الی ۱۰ دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر | مشهد سرا

هتل آپارتمان قصر آیدین مشهد، تنها با ۸ الی ۱۰ دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر

این هتل آپارتمان در فاصله ۱۵ متری از بارگاه اما رضا (ع) می توانید به هتل آپارتمان قصر آیدین مشهد دسترسی داشته باشید. این محل اقامتی نیز یکی دیگر از بهترین هتل آپارتمان ها در شهر امام رضا (ع) است.
خدمات هتل آپارتمان قصر آیدین :
* سرویس رایگان حرم
* دسترسی به اینترنت در تمام طبقات و واحدها
* آسانسور
* صندوق امانات
* نمازخانه
* کافی نت
*  اتاق بازی
* پارکینگ سرپوشیده رایگان

بهترین هتل آپارتمان مشهد از نظر خدمات و امکانات موجود در هتل

یکی دیگر از وجه تمایز هتل آپارتمان ها در مشهد نوع خدمات دهیآن میباشد اگرچه ممکن است مسافت تا حرم بسیار نزدیک باشد اما ممکن است میزان خدمات دهی آن ها مورد رضایت شما واقع نشود اگر علاوه بر مسافت نزدیک خدمات دهی خوب و عالی برایتان در اولویت است ما هتل آپارتمان مشهد را با توجه به نوع خدمات رسانی برای شما دسته بندی کرده با بهتر بتوانید آن را انتخاب نمایید. خدمات در هتل آپارتمان ها بسته به درجه بندی آن ها متفاوت میباشد ممکن است یک هتل آپارتمان مجاور حرم باشد اما اماکانات موجود در آن در سطح پایین باشد و خدمات آن چندان مطلوب به نظرنیاید و تنها مزیت آن نزدیک بودن آن به حرم مطهر میباشد از جمله خدمات که در یک هتل آن را نسبت به سایر هتل آپارتمان های متمایز میکنند تعداد و میزان خدمات آن ها میباشد که گاها برای بعضی از مسافران اهمیت خاصی دارد


بهترین هتل آپارتمان برکات مشهد از نظر خدمات و امکانات موجود در هتل

 هتل آپارتمان برکات مشهد از نظر خدمات و امکانات موجود در هتل لابی شیک رستوران مجهز این هتل آپارتمان با داشتن امکاناتی دیگری مانند:
تلویزیون
یخچال سرویس ایرانی و فرنگی
روم سرویس
اینترنت سیستم
دیجیتال مرکزی
لابی
لاندری

بهترین هتل آپارتمان برکات مشهد از نظر خدمات و امکانات موجود در هتل | مشهد سرا

مشهدسرا
بهترین هتل آپارتمان ادریس مشهد از نظر خدمات و امکانات موجود در هتل
تفاوت رزرو هتل آپارتمان آدریس با سایر هتل آپارتمانها دیگر مشهد از نظر کم بودن مسافت تا حرم این هتل آپارتمان واقع در خیابان امام رضا میباشد که فاصله هتل تا حرم مطهر ۱۰ دقیقه پاده روی میباشد که شامل خدمات برتراز جمله :

۱- از نظر عالی بودن کیفیت هتل آپارتمان ادریس با سایر هتل ها
۲- جدید تاسیس بودن هتل آپارتمان آدریس
۳- دارای واحد های اتاق دوتخته ، سه الی چها تخت
۴- مجهز به آسانسور
۵- رستوران
۶- کافی شاپ 
۷- اینترنت در تمام طبقات
۸- سیستم یخچال مرکزی
۹- روم سرویس
۱۰- سرویس ایرانی و خارجی
۱۱- داشتن کادری مجرب و کا رازمده آماده ی پذیرایی از زائران عزیز

بهترین هتل آپارتمان در مشهد | مشهد سرا

رزرو بهترین هتل آپارتمان مشهد نزدیک حرم از نظر درجه بندی نوع هتل اقامت

برای رزرو بهترین هتل آپارتمان مشهد در مشهد سرا بسته به نوع درخواست شما و اهیمت شما در نوع درجه بندی هتل آپارتمان مانند درجه یک یا دو بودن آن میتوانید هتل آپارتمان های موجود را که در این زمینه طبقه بندی شده را با دقت ببینید و یکی از آن ها را انتخاب نمایید هتل آپارتمان های ذکر شده از نظر کیفیت به خوب ، خیلی خوب تقسیم بندی شده اند که در ذیل توضیح مختصری داده شده است . بهتر است برای رزرو بهترین هتل آپارتمان مشهد نزدیک حرم به نوع درجه بندی هتل دقت کنید که در زمان ثبت آن و همچنین تحویا آن دچار مشکل نشوید لازم به ذکر است قبل از هرگونه ثبت ازقوانین و شرایط هتل آپارتمان مشهد اطلاع کسب کرده تا با اطمینان بیشتری آن را رزرو نمایید.


رزرو بهترین هتل آپارتمان آدرینا مشهد از نظر درجه بندی نوع هتل

هتل آپارتمان ادرینا مشهد با بهترین درجه ی کیفیت در خدمت زائران مشهد میباشد
فاصله هتل تا حرم رضوی ۵ الی ۸ دقیقه
دارای واحدهای ۲و ۳ و ۴ تخته و ۵ تخته
اینترنت در تمام طبقات
رستوران شیک
مجهز به آسانسور
روم سرویس
سرویس بهداشتی ایرانی و خارجی
لابی
لاندری شستشوی لباس
یخچال مرکزی
قیمت مناسب همراه با کیفیت برتر همراه با کادری بسیار مجرب و کار آزموده در جهت خدمت رسانی به زائران عزیز

رزرو بهترین هتل آپارتمان آدرینا مشهد از نظر درجه بندی نوع هتل | مشهد سرا

هتل آپارتمان آتریس با درجه خیلی خوب و عالی جهت زائران مشهد مطهر

نکته مهم درباره ستاره هتل ها و هتل آپارتمان ها یا رتبه بندی ان ها اینست که هتل ها را از یک تا ۵ ستاره طبقه بندی می نمایند در حالی که مهمانپذیر ها، مهمانسراها و هتل آپارتمان ها را از یک تا ۳ ستاره طبقه بندی می نمایند . وهدف از ستاره دادن به هتل ها و هتل آپارتمان ها ، نشان دادن نوع و کیفیت خدمات ارئه شده در آنها میباشد به تعبیرى دیگر هتل آپارتمان ۳ ستاره با هتل ۵ ستاره برابرى مى کند و این دو نوع از مراکز اقامتى از نظر کیفیت و خدمات دهى در گروه خودشان بهترین هستند . یکی دیگر از بهترین هتل آپارتمان مشهد که در سطح خوب ، خیلی خوب و عالی میباشد و هرساله زائران زیادی را به خود جلب نموده که میتوان به هتل آپارتمان اتریس اشاره کرد
که این هتل آپارتمان از نظر درجه بندی بسیار خوب و با کیفیت عالی مختص زائران علی ابن موسی الرضا علیه السلام در مشهد سرا میباشد. این هتل آپارتمان آتریس با توجه به موقعیت عالی و برتری که دارد توانسته رضایت بسیاری ازمسافران را به خود اختصاص دهد . و از نظر نوع کیفیت خدمات در خور توجه میباشد شما میتوانید برای اطلاع بیشتر از نوع خدمات ، دوری یا نزدیک بودن به حرم ، رتبه بندی نوع هتل آپارتمان وسایر مشخصات به صفحه ی مربوط به این هتل که در وب سایت مشهد سرا درج شده است مراجه کرده و با دقت آن را مورد مطالعه قراردهید .


هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان هامون در مشهد - 1517

هتل آپارتمان هامون در مشهد

هتل آپارتمان اسپادانا - 986

هتل آپارتمان اسپادانا در مشهد

هتل آپارتمان گلها در مشهد | مشهدسرا - 1277

هتل آپارتمان گلها در مشهد