advertise
مشهدسرا
مشهدسرا

قیمت میهمانپذیر در مشهد

با وجود میهمانپذیری های زیادی که درشهرمشهد وجود دارد این میمانپذیری ها در فاصله های دور یا نزدیک به حرم هستند هرکدام براساس خدمات آن متفاوت خواهد بود. قیمت میهمانپذیرها درمشهد هم مانند باقی مراکز اقامتی این شهر بیشتر بر اساس فاصله‌اش تا حرم مطهر امام رضا علیه السلام تعیین می‌شود. میهمانپذیرهای نزدیک به حرم معمولا قیمت بالا‌تری دارند، اما اقامتگاه‌هایی هم که تا حرم فاصله دارند بیشتر وقت‌ها برای مهمانانشان سرویس رفت و برگشت حرم در نظر می‌گیرند تا مسافران برای زیارت مشکلی نداشته باشند. البته قیمت مراکز اقامتی مانند میهمانپذیردر مشهد هم مانند شهرهای دیگر، در روزهای پر مسافر بیشتر می‌شود


عوامل موثر برقیمت مهمانپذیرهای مشهد- مشهد سرا

عوامل موثر برقیمت مهمانپذیرهای مشهد:

یکی از عواملی که بر قیمت میهمانپذیرها تاثیر دارد که بطور مختصر به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد.
۱-بعد مسافت یا دور و نزدیک بودن به حرم که ممکن است مهمانپزیری که در فاصله ی کم با حرم مطهر دارد گرانتر از مهمانپذیری باشد که دورتر از حرم هست و باید برای رفتن به حرم از وسایل نقلیه استفاده کرد.
۲-نوع خدمات وسرویس دهی که هرمیهمانپذیربه خود اختصاص داده است. که این خدمات ممکن است در چند موارد با سایر میهمانپذیرها متفاوت باشد.
۳- نوع درجه بندی که یک میهمانپذیر از نوع خوب ، خیلی خوب و عالی بودن طبقه بندی شده است که هرکدام به نوع خود در قیمت مهمانپذیری درمشهد تاثیر بسزای دارد.


رزرو مهمانپذیر با نرخ مناسب در مشهد:

خراسان رضوی بخاط بارگاه امام هشتم یکیاز پر مسافرترین شهرهای ایران میباشد که هرساله میلیون ها مسافر از اقصی نقاط دنیا را به خود اختصاص داده است از این رو باید جوابگوی این تعداد از هجمه ی مسافر نیز باشد و در طول سال میبینیم که در این شهر درحال ساخت و ساز اقامت گاهای متعددو مختلف ویژه ی هر نوع سلیقه مباشد ویکی از این اقامتگاه ها مهمانپذیری ها میباشد و میزبان مسافران خارجی وداخلی است. وجود مسافردرتمام طول سال باعث شده تا مهمانپذیردرشهرمشهد وجود داشته باشد وبتوانند متناسب با بودجه سفراقامتگاه ارزان ومناسبی در پیداکنند . ارزانترین نوع این اقامتگاه‌ها، مهمانپذیرو مهمانسراهای مشهد هستند در بسیاری ازاین مهمانپذیرهای مشهد هزینه اقامت شما به ازای هرنفرمحاسبه می‌شود.

رزرو مهمانپذیربا نرخ مناسب در مشهد- مشهد سرا

مهمانپذیرمشهد + قیمت - مشهد سرا

مهمانپذیرمشهد + قیمت

از لحاظ جغرافیایی چون حرم امام رضا علیه السلام در نیمه شرقی شهر مشهد قرار گرفته و بیشتر اقامتگاه های مشهد نیز در همین محدوده قرار دارند. که به چهار راه اصلی خیابان مشرف میشوند که عبارتتند از چهار خیابان اصلی نواب صفوی، طبرسی، امام رضا و شیرازی که به حرم امام هشتم (ع) منتهی می‌شوند و بیشترین تعداد مهمانپذیر ها و مهمانسراهای مشهد نیز در همین خیابانها هستند. هزینه اقامت در مهمانسراهای مشهد با توجه به فاصله آنها تا حرم، امکانات و تسهیلات و درجه مهمانپذیر متفاوت خواهد بود. همچنین بسیاری از مهمانسراهای مشهد امکان استفاده از سرویس ناهار و شام را نیز در بسته های اقامتی خود قرار داده اند و شما می‌توانید با پرداخت هزینه ای بیشتر از خدمات شام و ناهار مهمانسراها نیز استفاده کنید. نرخ مهمانپذیردرمشهد با توجه به امکانات و خدمات متفاوت خواهد بود. قیمت مهمانپذیرهای مشهد درایامی که شلوغ ترین روزهای مشهد هستند یعنی ایام نوروز ، ایام محرم ویژه ی برگزاری مراسم عزاداری امام حسین علیه السلام ، وفات ومیلاد امام رضا علیه السلام افزایش می‌یابد.


چه عواملی برافزایش قیمت میهمانپذیر در مشهد تاثیر دارد.

• اگر هنگامه تخلیه مهمانپذیر از زمان گفته شده دیرتر اتاق را تحویل دهید یک روز برای شما محاسبه میشود و مشول جریمه خواهید شد و علاوه بر مبلغ پرداختی باید هزینه اضافه را نیز پرداخت نمایید.
• چنانچه در هنگام استفاده از امکانات و وسایل داخل مهمانپذیر که در اختیار شما قرار گرفته بود خسارتی بر انها وارد شده باشد باید هزینه خسارت را پرداخت نمایید.
• در صورتی که میهمان اضافه بر تعداد اعلام شده به شما اضافه گرد باید هزینه میهمان پرداخت گردد.
• استفاده از خدمات اضافی در مهمانپذیرمانند شام یا ناهار که در برنامه رزرو شما قرار نگرفته بوده است و قصد دارید از پذیرای مهمانپذیر استفاده نمایید برای شما محاسبه خواهد شد و ملزم به پرداخت مابه التفاوت آن خواهید بود.
• اگر در هنگام رزرو اعلام سن خردسال شما کمتر از سن واقعی آن وارد شده باشد یعنی زیر ۶ سال باشد و درهنگام وررود خردسال شما سن بالای ۶ سال باشد باید هزینه کامل را برای یک فرد پرداخت نمایید.

چه عواملی برافزایش قیمت میهمانپذیر در مشهد تاثیر دارد- مشهد سرا

مشهدسرا

چرا مشهد سرا را انتخاب کنیم ؟

با وجود سابقه ی درخشان مشهد سرا در طول برگزاری سفرهای خود به مشهد واستقبال فراوان مسافران از مشهد سرا نشان میدهد که توانسته است رضایت مسافران خود را جلب نموده و سفری در خور شایسته ی تمام زائران تدارک ببیند و مسلما هدف مشهد سرا نیز همین میباشد که توان توان خود را به عرصه بگذارد تا زائران در تمام طول سفر خود بتوانند با خیال آسوده و طیب خاطر لحظات خوب و خاطرانگیزی را در کنار خانواده و دوستان به آرامش سپری کنند وبدون هیچگونه نگرانی و دغدغه ای به مشهد مقدس سفر کنند امیدواریم توانسته باشیم بهترین ها را به شما عرضه کنیم و در سفرهای بعدی هم با ما همسفر باشید. به امیدرادیدار تک تک شما عزیزان در سفرهای بعدی منتظر دیدارشما عزیزان هستیم از اینکه مارا به دوستان خود معرفی میکنید سپاسگزاریم.

مهمانپذیر در مشهد

مهمانپذیر اخوی زاده - 768

مهمانپذیر اخوی زاده

مهمانپذیر پلیکان مشهد - 1311

مهمانپذیر پلیکان مشهد

مهمانپذیر سلیم در مشهد | مشهدسرا - 930

مهمانپذیر سلیم در مشهد

مهمانپذیر المپیک - 1043

مهمانپذیر المهدی در مشهد