advertise
مشهدسرا
مشهدسرا

نحوی رزرو زائر سرا در مشهد

مشهد یکی از پایگاه ها وقطب مرکزی زائران از سراسر کشور میباشد که با توجه به گستردگی زائران مخصوصا در ایام ومناسبت های ویژه و ایام نوروز مساهران زیادی را به خود اختصاص میدهد لذا با طیف گسترده ای از هتل ها ، هتل آپارتمان ها و مهمانسرا و زائر سرا های فراوانی هستیم که هر کس با توجه به فراخور حال خویش آن هارا انتخاب مینماید و زائر سرا در مشهد نیز یکی از پر ازدحام ترین مکان های اقامتی در مشهد میباشد . مشهد سرا برای آن دسته از زهئران عزیزکه قصد سفر به مشهد مقدس در زائر سرا را دارد این امکان را فراهم نموده است که بتوانند به خیال آسوده و بدون نگرانی به شهر خراسان رضوی به پابوس امام هشتم علیه السلام رهسپار شوند و یک اقامت خوب و مناسب ودر خور شایسته را داشته باشند .


زائر سرا چیست ؟ مراحل و نحوی رزرو آن

مسلما پیش از اقدام به یک سفر چند روزه نیاز است که قبل از سفر از محل اقامت خود اطمینان کسب نماییم تا هنگام ورود دچار سردر گمی نشویم و هنگام وارد شدن به شهر مشهد به راحتی و سریع به محل اقامت خود رفته و به استراحت مشغول شویم از این خاطر برای رزرو زائر سرا در مشهد باید از قبل اقدام نمایید . کافی است به سایت مشهد سرا رفته و یکی از زائر سرا های نام برده شده را با دقت اطلاع کافی کسب کرده و مطالب ذکر شده را مطالعه نموده و پس از آن جهت رزرو آن زائر سرای مورد دلخواه اقدام نماییم چنانچه در زمان ثبت رزرو خود از طریق انلاین دچار مشکل شدید به تیم پشتیبان سایت تماس گرفته و راهنمایی لازم را دریافت نمایید. لازم به ذکر است در هنگام ثبت زائر سرای خود آن را با دقت ثبت نمایید چون در صورت ثبت نهایی از طریق سامانه به هیچ عنوان امکان جابجایی وجود ندارد پس قبل از ثبت نهایی از محل و زمان و تاریخ ورود و خروج خود اطمینان کسب نمایید و در پایان ثبت نهایی را بزنید .

زائر سرا و مراحل ونحوی رزرو آن | مشهدسرا

قوانین و ضوابط زائر سرا در مشهد | مشهد سرا

قوانین و ضوابط زائر سرا در مشهد

همان طور که میدانید هر ارگانی دارای یکسری شرایط و ضوابط و قوانینی مختص خود میباشد که جهت نظم دهی و سامان دادن به آن ارگان باشد و قطعا تابع بودن به این قوانین و ضوابط کار را برای همه آسان کرده و ارامش و آسایش همگانی را ایجاد میکند پر واضح است که زائر سرا در مشهد هم پیرو یکسری قوانین هستد که احترام گذاشتن به این قوانین از طرف مسافران و زائران اهمیت زیادی دارد که به اختصار به چند موارد آن اشاره مینماییم:
۱- رعایت اخلاق و شئونات اسلامی برای کلیه مهمانان الزامی است
۲- همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه برای فرد و کلیه همراهان الزامی است
۳- ساعت ورود مهمانان گرامی به زائرسرا ، ساعت ۱۴ و خروج در ساعت ۱۲صبح می باشد
 ۴- افراد بالای ۷ سال یک نفر محاسبه می شوند و می بایست نام آنها جزو همراهان ثبت گردد
۵- اقامت در هرواحد بر اساس ظرفیت اتاق که در زمان رزرو ثبت گردیده می باشد و اسکان افراد بیش از ظرفیت ثبت نام شرعاً جایز نمی باشد
۶- جبران ضرر و زیان وارده به اموال زائرسرا در زمان اسکان به عهده مهمان می باشد.
۷- استعمال دخانیات در محل های عمومی ( راهرو ، آشپزخانه و … ) ممنوع می باشد
۸ امکان رزرو و پذیرش تا یکماه پس از تاریخ زمان ثبت نام
۹- زمان ورود به مهمانسرا طبق لیست، وسایل و امکانات را از مهماندار تحویل گرفته و زمان خروج وسایل و امکانات استفاده شده طبق لیست تحویل مهماندار خواهد شد. بنابراین لطفا در حفظ و نگهداری وسایل کوشا باشید.

شرایط کنسلی زائر سرا در مشهد

چنانچه پس از رزرو زائر سرا در مشهد به هر دلیلی تصمیم به کنسل کردن آن را دارید اگر این کنسلی در زمان پیک باشد مانند ایام نوروز و ایام پر ترافیک به هیچ عنوان کنسلی صورت نمیگیرد و مبلغ دریافت شده مستردد نمیشود اما اگر در ایام غیر از پیک و ایام عادی باشد ۱۰درصد ازاز مبلغ شما بعلت ارزش افزوده کسر گردید . مابقی مبلغ به شما بر گردانده میشود . گاهی در زمان اقامت شما برای مدت مقرری که رزرو کرده اید بعد از چند روز اقامت تصمیم دارید محل و اتاق رزرو شده را زودتر از موعد برگردانید چون این زمان در سامانه ثبت گردیده است و امکان اجاره دادن آن نمی باشد مبلغی به شما برگردانده نمیشود و مبلغ پرداختی تا زمان رزرو شما محاسبه شده است .


قیمت و هزینه زائرسرا در مشهد

 قیمت و هزینه زائر سرا در مشهد با توجه به نوع خدمات و سرویس دهی ، دوربودن ویا نزدیک بودن به حرم رضوی ، نوع درجه بندی آن متفاوت میباشد چرا که گاهی هتل آپارتمان زائر سرا را رزرو میکنید و یا ممکن است زائر سرا بدون هتل آپارتمان باشد لذا مشهد سرا برای انتخاب بهتر با توجه به نوع درخواست های مختلف تمام زائر سراهای موجود در سایت خود را بسته نوع خود طبقه بندی نموده و قیمت و هزینه هرکدام را مشخص کرده است که شما مسافران عزیز میتوانید با توجه به انتخاب مورد نظر خود آن هرا با دقت مورد بررسی و مقایسه قرار دهید و هرکدام که مناسب شرایط شما میباشد را رزرو نمایید . فقط در زمان انتخاب و رزرو زائر سرا در مشهد شرایط و ویژه گی های آنرا با دقت مطالعه نمایید تا جای برای شبیه ای نباشد ودر صورت داشتن هرگونه سوال با تیم پشتیبان از طریق شماره های موجود در سایت مطرح نموده و پاسخ مناسب خود را دریافت نمایید.

قیمت و هزینه زائرسرا در مشهد | مشهد سرا

چرا مشهد سرا را انتخاب نماییم ؟

مشهد سرا با سالها تجربه در تمام طول سال سعی بر این نموده است که همه جوره در خدمت زائران عزیز باشد و بتواند پاسخگوی نیاز تمام قشرها باشد از این تلاش نموده است با بهترین و باکیفیت ترین خدمات را که شایسته شماست را تدارک ببیند تا تمام مسافران در زمان اقامت خود در شهر مقدس مشهد با بهترین و زیبا ترین خاطرات در کنارعزیزان خود با خیال آسوده سپری کنید مشهد سرا این اطمینان را به شما مسافران عزیزو گرانقدر میدهد که مطلوب ترین و با کیفیت ترین زائر سرا ها را از نوع خدمات و سرویس دهی و فضای مناسب که در آن احساس امنین و ارامش کنید را مهیا نموده و در طول سفر لذت کافی را خواهید برد از اینکه مارا برای سفر زیارتی خود انتخاب کردید جای تشکر و قدرانی دارد.

زائرسرا در مشهد

زائر سرا مشهد کشتیرانی - 1373

زائر سرا کشتیرانی در مشهد

زائرسرای ولیعصر مشهد - 1379

زائرسرای ولیعصر(عج) (برق اهواز) در مشهد

زائرسرای منابع طبیعی در مشهد - 1206

زائرسرای منابع طبیعی در مشهد


خدمات ما تنها به ارائه زائرسرا در مشهد محدود نمی شود. ما مرجعی برای معرفی سایت خرید مواد شیمیایی هستیم. در مجموعه نام برده می توان فروش مواد شیمیایی دارویی در مشهد پیگیری کرد. حتی گفته شده که فروش گلایسین در مشهد هم رخ می دهد. سراغ فروش سدیم لوریل سولفات در مشهد را هم از ایشان بگیرید. همین طور بهتر است فروش تری سدیم فسفات در مشهد را هم با آن ها تجربه کنید. بهترین قیمت مواد شیمیایی را از ما طلب کنید. ابتدا به لیست مواد شیمیایی نگاهی بیندازید.