advertise
مشهدسرا
رزرو مسافر خانه در مشهد | مشهد سرا
معرفی مسافر خانه

 مسافر خانه نوعی مکان اقامتی اجاره ای است و معمولا هر اتاق دارای یک تا دو تخت است که برای اقامت موقت اجاره می شود. امکانات بهداشتی (حمام و توالت) ونیز آشپز خانه در بسیاری از موارد در بیرون از اتاق ها قرار دارند و به صورت اشتراکی مورد استفاده قرار می گیرند. جایی که مسافر فرود آید، جایی که مسافر منزل کند. امروزه بین مسافرخانه و مهمانخانه فرق می‌گذارند، چنان‌که مسافرخانه محل اقامت و شب به سر بردن است، اما مهمانخانه جز از اقامت، غذا (شام و نهار و صبحانه) نیز برای استفادهٔ مهمانان دارد. پیشنهاد ما به شما برای رزرو مسافر خانه در مشهد از سایت مشهدسرا می باشد که در طول شبانه روز شما می توانید رزرو مسافرخانه را به راحتی انجام دهید و بهترین مسافر خانه را برای اقامت در مشهد با مناسب ترین قیمت و همچنین امکانات لازم رزرو کنید .


مسافر خانه در مشهد | مشهدسرا

رزرو مسافر خانه در مشهد

 مشهد یکی از شهر هایی است که می توان گفت همه روزه و به خصوص در ایام ها خاص مانند ایام ولایت ها و ولادت ها و ایم نوروز مسافران زیادی دارد بنابراین با طیف گسترده ای از مسافر خانه ها، هتل ها ، مهمانسراها، هتل آپارتمان ها روبه رو هستیم که هر کس باتوجه به نیاز خود انتخاب می کند این روزها مسافر خانه ها نیز یکی از شلوغ ترین مکان های اقامتی در مشهد می باشند شما می توانید رزرو مسافر خانه یا هرگونه محل اقامتی دیگر را از سایت مشهد تابش با قیمت های مناسب و بهترین خدمات انجام دهید.

بهترین مسافر خانه در مشهد | مشهدسرا

قوانین و مقررات مسافر خانه در مشهد

همان طور که میدانید هر مکانی دارای برخی شرایط و قوانینی مختص خود می باشد که برای حفظ نظم آرامش آن مکان اجرا می شود و پایبندی به این قوانین کار را برای همه آسان کرده و ارامش و آسایش را ایجاد می کند بنابراین به برخی از قوانی قوانین مسافرخانه در مشهد اشاره می کنیم که احترام گذاشتن به این قوانین از طرف مسافران و زائران اهمیت زیادی دارد. 
- رعایت اخلاق و شئونات اسلامی برای کلیه مهمانان الزامی است
- همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه برای همهی مسافرین

- افراد بالای ۷ سال یک نفر محاسبه می شوند و باید نام آنها جزو مسافران ثبت گردد
- استعمال دخانیات در محل های عمومی ( راهرو ، آشپزخانه و … ) ممنوع می باشد
- ساعت ورود و خروج به عهده ی خود مسافران است البته باید به حفظ آرامش دیگر مسافر ها اهمیت داد
- کنسل کردن رزرو مسافر خانه تا۲۴ ساعت امکان پذیر است در غیر این صورت مبلغ پرداخت شده با کسر مقداری هزینه بابت جریمه کنسلی بازگردانده می شود
- در حفظ و نگهداری امکانات و وسایل مسافر خانه کوشا باشید زیرا در صورت ایجاد خسارت مسافر موظف به پرداخت جریمه می باشد
- در صورت عدم تخلیه مسافر خانه در زمان موعد باید هزینه اضافی بابت جریمه پرداخت شود


قوانین مسافر خانه در مشهد | مشهدسرا

رزرو مسافر خانه با مجوز رسمی در مشهد

 به پیشنهاد سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری مهمانپذیر و مسافرخانه ها مانند هتل ، هتل آپارتمان ها سوئیت ها به رسمیت شناخته شدند. مسافرخانه و مهمانپذیر ها دیگر مقررات سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و کلیه ارگانهای را رعایت کنند تا بتوانند از این ارگان ها مجوز های مربوطه را دریافت نمایند که مالکان پس از دریافت مجوز های لازم ، می بایست به امنیت ، کیفیت و نظافت اهمیت فوق العاده ای بدهند چرا که به صورت مستمر و مداوم مورد بازدید قرار میگیرند. زیرا اقامتگاه ایمن و مطمئن برای مسافران در اولویت قرار دارد

مسافر خانه با مجوز رسمی در مشهد | مشهدسرا

رزرو مسافر خانه به صورت شبانه روز

گاهی ممکن است هنگام سفر دیر مدت به محل اقامت برسید و در تحویل گرفتن کلید با مشکل روبه رو شوید زیرا اکثر مالکان مهمانپذیر و مهمانسرا ها در هنگام شب و دیر وقت در آن محل حضور ندارند پیشنهاد ما به شما رزرو مسافر خانه از سایت مشهدسرا می باشد که به صورت شبانه روزی کار اقامت و پذیرش شما را انجام می دهند و در صورت وجود مشکل و ایجاد اختلال ، تیم پشتیبانی اقدام به حل مشکل می کنند.

رزرو مسافر خانه شبانه روزی | مشهدسرا

محاسبه ی هزینه رزرو مسافر خانه در مشهد

 بیشتر اوقات هنگام هزینه رزرو مسافر خانه برای مسافر اهمیت دارد که براساس اینکه در چه محدوده و مکانی قرار گرفته باشد ، نزدیک به حرم می باشد ،از حرم فاصله زیادی دارد ،و یا اینکه نوع خدمات و درجه بندی هتل در قیمت آن تاثیر چشم گیری دارد. میزان و متراژ و تعداد افرادی که در آن اقامت می کنند ، مدت زمانی که می خواهند اقامت داشته باشند تمام این موارد در هزینه و قیمت مسافر خانه ها مختلف هستند. یکی دیگر از مواردی که بر قیمت آن تاثیر زیادی دارد در ایام و مناسب های خاص و ویژه می باشد به خصوص در ایام نوروزتعرفه آن ها متفاوت و بالاتر می باشد .

هزینه رزرو مسافر خانه در مشهد | مشهدسرا

قطعی بودن رزرو مسافرخانه توسط شما

 برای بسیاری از مسافران پیش آمده که اقدامات لازم برای اجاره و رزرو مسافر خانه در مشهد را انجام داده اند اما هنگام مراجعه به آن محل، اتاق پر شده و یا واحدی خالی ندارند که به شما تحویل بدهند وهیچ گونه مسئولیتی را در قبال شما به عهده نمی گیرند ولی اگر رزرو مسافر خانه را در سایت مشهد سرا به درستی انجام داده باشید وبه صورت مرتب از طریق تیم پشتیبانی پیگیری کرده باشید هیچ گونه نگرانی بابت از دست دادن محل اقامت خود ، پرشدن ویا نبود اتاق خالی نداشته باشید .

قطعی بودن رزرو مسافر خانه در مشهد | مشهدسرا

مشهدسرا جهت رزرو مسافر خانه در مشهد

 با در نظر گرفتن اینکه امروزه بیشتر مردم به اینترنت دسترسی دارند مشهد سرا با فراهم کردن تمامی امکانات فضایی را ایجاد کرد تا افراد بدون توجه به مکان و زمان خود در هر کجا که هستند بتوانند با اتصال به اینترنت برای رزرو مسافر خانه در مشهد و انتخاب محل اقامت خود اقدام کنند با این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت و زمان می توانند همه ی مسافر خانه ها، مهمانپذیر ها، آپارتمان ها و.... را مشاهده کنند و همچنین می توانند بدون دردسر هزینه رزرو مسافر خانه را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

مسافرخانه در مشهد

مسافرخانه کاخ در مشهد | مشهدسرا - 1008

مسافرخانه کاخ در مشهد

مسافرخانه اقبال در مشهد | مشهدسرا - 1458

مسافرخانه اقبال در مشهد

مسافرخانه سعادت در مشهد | مشهدسرا - 1454

مسافرخانه سعادت در مشهد

مسافرخانه وحید مشهد - 1358

مسافرخانه وحید مشهد