advertise
مشهدسرا
مشهدسرا

نرخ مسافرخانه مشهد

تا نام مسافر خانه به گوش ما میخورد تصاویری از مسافرخانه های که در تلویزیون دیده ایم را برای ما تداعی میکند مسافرخانه از قدیم بصورت یک اقامت گاه موقت که ممکن بود شامل یک اتاق کوچک همراه یک تخت و شلوغی های زیاد و رفت وامدهای متعدد که افرادهای مختلف با هر تیپ و شخصیتی را در برداشت اما امروزه مسافرخانه ها نسبت به قدیم پیشرفت بیشتری داشته و قوانین و ضوابط بهتر دارد و از نظر بهداشت و تمیز بودن نسبت به گذشته چشم گیرتر میباشد خیابان های که به حرم رضوی منتهی میشود دارای مسافرخانه های بیشتری میباشد که مشهد سرا با ارائه جدول های متعددی از مسافر خانه مشهد را دسته بندی نموده است تا به راحتی برای شما قابل دسترس باشد ودست شما را برای انتخاب بیشترباز گذاشته است .


چه مواردی بر نرخ مسافرخانه ثاثیر گذار میباشد؟

۱. دور یا نزدیک بودن به حرم
۲. نوع خدمات دهی مسافرخانه
۳. تعداد افراد
۴. مدت اقامت در مسافرخانه
۵. اضافه کردن مدت رزرو مسافرخانه
۶. خسارت به وسایل داخل مسافرخانه در مدت اقامت
۷. نوع و میزان سرویس دهی مسافرخانه
۸. مبله بودن مسافرخانه
۹. میهمان اضافه برتعداد مندرج شده

چه مواردی بر نرخ مسافرخانه ثاثیر گذار میباشد؟ | مشهد سرا

شرایط کنسلی نرخ مسافرخانه مشهد | مشهد سرا

شرایط کنسلی نرخ مسافرخانه مشهد

۱- اگرمسافرخانه مورئ نظر خود را رزرو نموده و بعد از مدتی تصمیم به کنسلی آن بگیریم شما ۷۲ ساعت پس از رزرو مهلت دارید که آن را لغو نمایید و لی تمام مبلغ شما برگردانده نمیشود ۱۵ الی ۱۰ درصد از مبلغ رزرو شما بعلت خسارت و ارزش افزوده توسط مسافرخانه کسر گردیده ومابقی موجودی شما به شما برگردانده میشود .
۲- اگر زمانی که شما تصمیم دارید رزرو مسافرخانه خود را لغو نمایید در ایام نوروز و ایام غیر عادی که ترافیک زیادی وجود دارد باشد به هیچ عنوان کنسلی صورت نخواهد گرفت و مسلما هیچ مبلغی به شما عودت داده نمیشود .
۳- اگر شما در مسافرخانه اقامت داشتید و تصمیم گرفتید زودتر از موعد ان را تخلیه نمایید چون این مدت زمان برای شما رزرو شده و در سامانه ثبت گردیده است و مسافرخانه متحمل ضررر و زیان میباشد مبلغی در زمان تخیله زود هنگام شما نخواهد پرداخت و شما باید تمام مبلغ را واریز نمایید.
۴- اگر فقط یک شب شما قصد ماندن در مهمانسرا را داشتید اگر درایام پیک و روزهای عادی باشد نصف مبلغ از شما کسرخواهد شد


چگونگی قوانین نرخ مسافرخانه درمشهد :

هر ارگان و سازمانی دارای یکسری قوانین و ضوابط مندرج در قرارداد خود میباشد که این قوانین استنادارد و کلی بوده است لذا هر مسافرخانه یا مهمانپذیر با توجه به نوع خدمات و درجه بندی شده ی خود قوانین خاص خود را خواهند داشت که تمام مسافران ملزم به رعایت این قوانین و ضولبط میباشند که از طریق فرم به آنها ارائه شده و درهنگام ثبت درخواست مسافرخانه به آن ها ارائه خواهد شد

قوانین و ضوابط مسافرخانه در مشهد

- رعایت اخلاق و شئونات اسلامی برای کلیه مهمانان الزامی است.
- همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه برای فرد و کلیه همراهان الزامی است.
- جبران ضرر و زیان وارده به اموال زائرسرا در زمان اسکان به عهده مهمان می باشد.
- ساعت ورود مهمانان گرامی به زائرسرا ، ساعت ۱۴ و خروج در ساعت ۱۰ صبح می باشد.
-از پذیرش میهمان اضافی در زمان اقامت معذوریم .
- افراد کمتر از ۳ سال نیاز به هزینه نخواهند بود .
-در هنگام رفت و آمد ملزم به رعایت قوانین داخل مسافرخانه باشند.
- از پذیرش مرد و زن نامحرم بدون داشتن صیغه نامه رسمی با مهر برجسته ی محضری معذوریم.

قوانین و ضوابط مسافرخانه در مشهد | مشهد سر ا

چرا مشهد سرا را انتخاب برای سفر به مشهد انتخاب کنیم ؟

یکی از مهمترین مشخصه مشهد وجود حرم امام رضاعلیه السلام در قلب این شهر است که باعث شده مشهد به یکی از قطب‌های گردشگری مذهبی در جهان تبدیل شود. سالانه بیش از ۳۰ میلیون نفر به ‌منظور زیارت حرم علی بن موسی ‌الرضا(ع) به این شهر سفر می‌کنند که حدود ۲ میلیون نفر این زوار خارجی هستند. در سال ۱۳۸۸ مشهد رسماً به‌عنوان پایتخت معنوی ایران نام‌گذاری شد. البته حرم امام رضا علیه السلام علاوه بر یک پایگاه معنوی یک گردشگری بزرگ نیز محسوب میشود که میتوانید علاو بر زیارت از جااهای دیدنی آن نیز دیدن نمایید. مشهد سرا برای اینکه شما زائران عزیزبتوانید از تمام مزایای یک سفر بخوبی استفاده کنید با ارائه بهترین خدمات و با انواع مسافرخانه با نرخ های متختلف با توجه به تمام اقشارو گروه ها و رده های مادی و کم درامد که علاقمند به یک سفر زیارتی کم هزینه هستند نرخ مسافرخانه مشهد را طبق جدول بندی مندرج در سایت مشهد سرا ارائه کرده است تا شما مسافران عزیز به راحتی به این سایت دسترسی پیدا کنید و ازبین چندین مسافرخانه در مشهد یکی را انتخاب نمایید و با خیال آسوده و بدون دغدغه و نگرانی برای سفرخود برنامه ریزی کرده که هم از مسافرخانه با کیفیت با نرخ مناسب اقامت کنید و هم از سایر خدمات نیز بهرمند شوید فقط کافیست به مشهد سرا رجوع کرده واز بین هزاران هتل آپارتما ،مسافرخانه ، مهمانپذیر ، زائر سرا ها که تمام مشخصات و ویژگی های آن ها درج شده آنچه را که مورد دلخواه و پسند شماست را انتخاب نمایید در صورت بروز هر مشکل هنگام ثبت رزرو میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و رفع مشکل نمایید . مشهد سرا باتمام توان و قوه خود با افتخار آماده هرگونه خدمت رسانی به شما زائران علی ابن موسی الرضا علیه السلام میباشد.از اینکه مارا برای سفر خود به مشهد الرضا انتخاب کردید قدر دانی میکنیم و امیدواریم توانسته باشیم رضایت شمارا در طول سفر کسب نماییم . چرا که شما شایسته ی بهترین ها هستید . مارا از دعای خیر خود بی نصیب نفرمایید.

مسافرخانه در مشهد

مسافرخانه خلفایی مشهد - 1345

مسافرخانه خلفایی مشهد

مسافرخانه مشکات مشهد - 1353

مسافرخانه مشکات مشهد

مسافرخانه شمس در مشهد | مشهدسرا - 1451

مسافرخانه شمس در مشهد