advertise
مشهدسرا
مشهدسرا

زائر سرای جدید در مشهد

کلمه ی زائر سرا در هیج جای دنیا شناخته شده نیست و چیزی بعنوان زائر سرا ندارند و فقط وفقط در شهر های زیارتی این نام گذاشته شده است . زائرسَرا به نوعی مکان اقامتی گفته میشود که بیشتر در نزدیکی امامزادهها و اماکن مذهبی بنا می‌شود. شهرهای مذهبی مانند مشهد و قم دارای تعداد زیادی زائر سرا هستند. زائرسراها ممکن است همانند هتل دارای اتاق‌ها و سوئیت‌های مجزا باشند. اما معمولاً چون مورد استفاده گروهی کاروانهای زیارتی قرار می‌گیرند دارای خوابگاههای گروهی با تختخواب یا بدون تختخواب هستند . یکی از دغدغه‌های زائران به ویژه قشر متوسط جامعه که می‌خواهند به زیارت امام رضا(ع) مشرف شوند، موضوع اسکان و محل اقامت است؛ از این روشهر مشهد مقدس زائر سراهای جدیدی را از طریق خیرین خیر خواه احداث نمودند تا قشرهای که توان پرداخت هزینه های زیاد و گزاف را ندارند بتوانند از این زائر سرا ها بهرمند شوند وبا خیال آسوده به مشهد مقدس سفر کنند.


قوانین رزرو و اسکان زائر سرا جدید در مشهد

*هنگامیکه درخواست اولیه خود را مبنی بر اقامت چند روزه در مشهد را انجام دادید باید پس از اعلام هزینه و مبلغ پرداختی توسط زائران پرداخت شود در غیر اینصورت رزرو انجام نخواهد شد.این مبلغ تا زمانی که مهلت پرداخت دارید باید از طریق حساب بانکی که به شما اعلام میگردد واریز نمایید و فیش واریزی را به زائر سرا حواله نمایید که نحوی ارسال حواله توضیح داده شده است ویا از طریق کارت به کارت انلاین انجام داده و از طریق تماس با زائر سرا ایمیل نمایید . •
* زائر سرا موظف خواهد بود پس از ارسال تصویر فیش بانکی که شما آن را از طرق مختلف ارسال نموده اید رزرو شمارا انجام دهد و تاییده ی آن و برگ رزرو به میماهان ارائه میشود
*رزرو بدون پیش پرداخت و یا مکاتبه ی رسمی وکسب تایید یه فاقد اعتبار خواهد بود و زائر سرا هیچ گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.
* اگر درهنگام ایام نورزو اقدام به اقامت داشتید مبلغ واریزی علی الحساب بوده و طبق نرخ و مسوبه ی سال جدید مبلغ نهایی اعلام میگردد.
* بها و قیمت افراد زیر۲ تا ۶ سال محاسبه نخواهد شد و رایگان است وافراد بالای ۶ سال بطور کامل محاسبه خواهد شد هچنین برای خردسال فرد اضافه شده بصورت نیم بها محسوب میشود.

قوانین رزرو و اسکان زائر سرا جدید در مشهد- مشهدسرا

قوانین و شرایط پذیرش زائر سرای جدید در مشهد چگونه میباشد - مشهد سرا

قوانین و شرایط پذیرش زائر سرای جدید در مشهد چگونه میباشد ؟

- رعایت شئونات اسلامی و مقررات زائرسرا برای تمام افراد الزامی میباشد.
- در صورتی که میهمان جهت افزایش زمان اقامت تا ساعت مقرر میتوانید اضافه کنید البته درصورتی که مورد قبول پذیرش قرار گیرد.
- ساعت ورود به زائر سرا ملاک محسوب نمیشود ولی ساعت تخلیه اتاق ساعت ۱۲ ظهر و تحویل اتاق در ساعت ۱۴ میباشد.
- همراه داشتن شناسنامه عکس دار و همراهان در زمان ورود الزامی میباشد در غیر اینصورت از پذیرش افراد بدن شناسنامه معتبر معذوریم.
- مسافران و میهمانان عزیز موظف هستند در پایان اقامت خود نسبت به تخلیه اتاق در ساغت اعلام شده اقدام نمایندودر صورت تمایل به تمدید اقامت خود با هماهنگی و توافق پذیرش زائرسرا ممکن خواهد بود.
- مسافران و میهمانان گرامی میبایست در هنگام ورود به زائر سرا برگه اسکان را تکمیل و آنرا امضاء نمایند.
- زائر سرا در خصوص طرح و رنگ و موقعیت اتاق هیچگونه مسئولیتی ندارد و شماره اتاق موقع ورود میهمان به زائر سرا تعیین میشود.


شرایط کنسل یا تغییر رزرو زائر سرای جدید درمشهد

تمام زائر سراها طبق آیین نامه رزرو وبراساس ماده ی ۲۸قانونی چنانچه پس از واریز مبلغ رزرو و دریافت برگه تایید برمبنای رزرو اقامت به هر دلیلی رزرو از جانب مسافر لغو یا متقاضی کنسلی آن را داشته باشد میزان خسارت که باید پرداخت کند از مبلغ پیش پرداخت محاسبه میشود و این درصد بر اساس مدت زمان باقی مانده متفاوت میباشد اگر در زمان لغو ۷۲ ساعت باشد هیچ گونه خسارتی مشمول آن نخواهد شد و مبلغ بصورت کامل عودت داده میشود ولی چنانچه این کنسلی تا زمان رزرو چند روز باقی مانده باشد یا ۴۸ ساعت مطابق تعرفه اعلام شده درصد خسارت متفاوت خواهد بود . که ایم میزان درصد ها مشخص شده است که میتوانید از آنها اطلاع کسب نمایید.


قوانین اسکان زائر سرای جدید در مشهد:

۱- رعایت حجاب شرعی و شئونات اسلامی در زائر سرا
۲- استفاده از هرگونه دخانیات و مواد مخدر در زائر سرا ممنوع میباشد و در صورت مشاهده با خاطی برخورد خواهد شد
۳- در صورت ایجاد هرگونه سر و صدای نامتعارف و مهیمانی های دوستانه و آزار دهنده ممنوع میباشد و با افراد برخورد جدیخواهد شد.
۴- از تجمع در فضاهای عمومی جدا خود داری شود.
۵- در هنگام استفاده از آشپزخانه مرکزی رعایت نظافت و قوانین آن الزامی میباشد .
۶- در هنگام رفت و آمد در طول شبانه روز طبق قوانین ارائه شده باشد و همچنین از ایجاد مزاحمت وهر گونه سرو صداهای که باعث ازارو اذیت دیگران باشد خوداری نمایید.

قوانین اسکان زائر سرای جدید در مشهد- مشهد سرا

چرا مشهد سرا را برای سفر به مشهد انتخاب کنیم ؟

همانگونه که میدانیم با وجود کثرت میهمانپذیری در مشهد انتخاب برای ما دشوار میشود چون گشتن در سطح شهر و دیدن تک به تم زائر سرای جدید مقدور و به صرفه نمیباشد و از حوصله ی ما نیز خارج است و فرصتی برای اینکار راهم نداریم پس ترجیح میدهیم یک راه آسان و میانبر را انتخاب کنیم تا بدون گشتن در سطح شهر در هرنقاطی از شهر قرار داریم به راحتی به انواع رزرو زائر سرای جدید درمشهد دسترسی پیدا کنیم و به مورد دلخواه خود برسیم مشهد سرا با سالها تجربه در این زمینه در زمینه زائر سرا جدید در مشهد با قیمت مناسب ، انواع زائر سرای جدید در مشهد ، رزرو زائر سرای جدید درمشهد با قیمت ، را در سایت خود برقرار کرده که شما به راحتی میتوانید به آن دسترسی پیدا نموده قیمت مهمانپذیر مشهد ارزان را جستجو کنید و از بین آنها مهمانپذیرمشهد باقیمت مناسب را رزرو نمایید مشهد سرا با تنوع در انتخاب زائر سرای جدید درمشهد دست مسافران را برای انتخاب بهتر باز گذاشته است تا بتواند بدون محدودیت انتخاب مناسب رزرو زائر سرای جدید ارزان ومورد دلخواه خود را داشته باشد تیم مشهد سرا افتخار دارد که هرساله هزاران مسافرا را مورد پذیرش قرار داده است و توانسته رضایت مسافران را به خود جلب نماید. از اینکه مارا برای سفر به مشهد مقدس انتخاب نمودید کمال تشکر را داریم و مطمئن هستیم که مارا نیز به دوستان خود معرفی خواهید کرد

زائرسرا در مشهد

زائرسرای جام جم در مشهد - 1201

زائرسرای جام جم در مشهد

زائرسرای شرکت گاز در مشهد - 1357

زائرسرای شرکت گاز در مشهد

زائرسرای ترمینال مشهد - 1021

زائرسرای ترمینال مشهد