advertise

رزرو مهمانپذیر در مشهد

اقامتگاه و استراحتگاه به محلی اطلاق می شود که فرد به صورت دائم و یا موقت از آنجا استفاده نماید. این مکان ها شاید در ظاهر اقدام به ارائه ی ی عمل داشته باشند ولی از نظر امکانا و خدمات هر کدام به صورت مجزا ، مستقل و متفاوت از یکدیگر در حال خدمت رسانی هستند که این خدمات در انتخاب بسیاری از افراد به صورت ویژه تاثیر گذار می باشد . به همین مناسبت هزینه قیمت مهمانپذیر ، هتل ، هتل آپارتمان ، زائرسراها ، سوئیت ها و... با یکدیگر متفاوت هستند. از آنجایی که اکثر مسافران می خواهند سفری به صرفه و اقتصادی داشته باشند پیشنهاد ما به آن ها استفاده و رزرو مهمانپذیر در مشهد می باشد.

تعریف مهمانپذیر

مهمانپذیر ها معمولا ساختمان های که هستند که به صورت موقت و یا دائم در اختیار مسافرین قرار می گیرد و کلیه ی امکانات بهداشت و خدماتی، خارج از واحد ها و اتاق ها به صورت مشترک با سایر همسایگان و افراد ساکن در مهمانپذیر ها استفاده می شود. بنیانگذار اولین مهمانپذیرها و مسافرخانه‌ها در ایران، خانواده‌هایی بودند که اتاق‌ها و واحدهای خود را در ازای مبلغی پول در اختیار مسافران قرار می‌دادند. این شیوه هنوز هم در برخی شهرهای زیارتی و یا شمال کشور رایج است و به شکل‌های مختلف از قبیل اجاره اتاق یا ویلاهای خصوصی صورت می‌گیرد.
مشهدسرا

سفری کم‌ هزینه با رزرو مهمانپذیز در مشهد

سفری کم‌ هزینه با رزرو مهمانپذیز در مشهد همه ی ما دوست داریم حداقل سالی یک بار به مسافرت برویم و عده ی کثیری از افراد ، شهر مقدس مشهد را برای مسافرت و استراحت انتخاب می کنند که بتوانند به حرم امام رضا (ع) رفته و گوشه ای از حرم را برای خود انتخاب کرده و به خلوت خودادامه دهند.ولیکن ممکن است به برخی از دلایل از سفر ها صرفه نظر کنید که یکی از آن ها ممکن است دلایل اقتصادی باشند ، گاهی نیز برخی از زمان ها مناسب سفر نیستند و یا ممکن است در زمان هایی مانند محرم و صفر و ایام عذاداری ، ایام تعطیلات و عید نوروز اتاق و واحد خالی نزدیک به حرم ، برای اقامت پیدا نکنید که کار بسیار دشوار و سختی می شود. تنها راه حل این مشکلات کرایه و رزرو مهمانپذیر در مشهد می باشد که می تواند علاوه بر صرفه جویی در هزینه های سفر ، بتوانید از جهت رزرو اقامتگاه اطمینان پیدا فرمایید.

اجاره و رزرو مهمانپذیر در مشهد | مشهدسرا

چرا رزرو مهمانپذیز در مشهد از مشهدسرا به نفع شماست؟

بدون دردسر اقدام به رزرو مهمانپذیز در مشهد می کنید:

مشهدسرا با در نظر گرفتن دسترسی کثیر و استفاده ی بسیاری از افراد از اینترنت ، با زیرسازی امکانات لازم توانست بستری را برای مسافران فراهم کند تا افراد بدون در نظر گرفتن زمان و مکان خود و در هر نقطه ای که هستند ، با اتصال ب اینترنت ، اقدام به رزرو مهمانپذیز در مشهد و انتخاب استراحتگاه خود کنند. زیرا با این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ی خود ، امکان مشاهده ی همه ی مهمانپذیر ها ، سوئیت ، آپارتمان و ... را دارند ، می توانند آن ها را از هر نظر با یکدیگر مقایسه کنند و به صورت آنلاین اجاره و رزرو خود را تنها با چند کلی ساده انجام دهند. .همچنین دیگر نیازی به چک کردن ظرفیت و قیمت اتاق ، مهمانپذیر و مسافرخانه ،سوئیت و ... به یکدیگر نیست، نیازی نیست شماره حساب اقامتگاه مورد نظر را بگیرید و با مراجعه به بانک یا عابر بانک پول پرداخت کنید و سپس به آن ها تحویل دهید.


مسئولیت قطعی بودن رزرو و تخصیص اتاق به شما با ماست!

برای بسیاری از مسافران پیش آمده است که جهت اجاره و رزرو مهمانپذیر در مشهد ، با مکان مورد نظر تماس گرفته و محل خود را رزو کرده اند ، ولی هنگام مراجعه به آن محل ، اتاق یا پر شده و یا واحد خالی دیگری ندارند که بتوانند در اختیار شما قرار دهند. ولیکن در صورتی که شما تمام اقدامات لازم را از طریق سایت مشهدسرا انجام داده باشید و به صورت مرتب ازطریق تیم پشتیبانی در حال پیگیری باشد ، هیچ نگرانی از بابت از دست دادن محل اقات خود ، یا پر شدن و نبودن واحد خالی نداشته باشید.

به صورت رایگان در جهت محل اقامت مورد نظر مشاوره می گیرید!

اگر قصد به مسافرت به مشهد را دارید و می خواهید محل اقامت مورد نظر خود را رزرو کنید، ولیکن شناخت و تجربه ی کافی در خصوص اجاره و رزرو محل مورد نظر خود ندارید ، می توانید مشاوره ی خود را جهت رزرو اقامتگاه مناسب ، متناسب با شرایط خودتان ، به صورت رایگان از کارشناسان و تیم پشتیبانی مشهدسرا دریافت نمایید و با تکیه بر تجربه ی ما پیشنهادات مناسب را دریافت نمایید.


مشتری مداری شعار ماست و تا آخر از مشتری خود حمایت می کنیم :

 تیم پشتیبانی مشهدسرا سعی بر این دارد تا جایی که می تواند بهترین محل را برای شما پیشنهاد دهد و در صورتی که با رزرو ، از محل مورد نظر و یا سرویس های گرفته شده راضی نبودید ، قصد کنسل و یا تعویض را داشتید می توانیم حق شما را از مالک محل مورد نظر بگیریم و پیشنهاد مناسب تری را به شما بدهیم تا رضایت شما به صورت کامل جذب شود. این در دنیای بازاریابی امری طبیعی است . پس با تکیه بر تجربه ی شرکت مشهدسرا در زمینه رزرو مهمانپذیر در مشهد ،کرایه هتل آپارتمان در مشهد ، اجاره هتل ، سوئیت ، سوئیت آپارتمان ، اتاق ، زائرسرا ، مسافرخانه و .... سفر خود را ادامه دهید.

چرا باید جهت رزرو مهمانپذیر در مشهد اقامتگاه دارای مجوز را انتخاب کنیم ؟

مهمانپذیر با مجوز رسمی

به پیشنهاد سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری مهمانپذیر و مسافرخانه ها مانند هتل ، هتل آپارتمان ها سوئیت ها به رسمیت شناخته شدند. مسافرخانه و مهمانپذیر ها دیگر ضوابط و مقررات سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و کلیه ارگانهای ذیربط را رعایت کنند تا بتوانند از این ارگان ها مجوز های مربوطه را دریافت نمایند که مالکان پس از دریافت مجوز های لازم ، می بایست به امنیت ، کیفیت و نظافت اهمیت فوق العاده ای بدهند چرا که به صورت مستمر و مداوم مورد بازدید قرار میگیرند. زیرا اقامتگاه ایمن و مطمئن برای مسافران در اولویت قرار دارد.

رزرو مهمانپذیر در مشهد به صورت شبانه روزی

اگر در هنگام سفر می دانید که دیر مدت به آن می رسید از طریق وب سایت مشهدسرا می توانید رزرو مهمانپذیر در مشهد را که به صورت شبانه روزی کار اقامت و پذیرش شما را انچجام می دهند انجام دهید. زیرا اکثر مالکان مهمانپذیر و مهمانسرا ها در هنگام شب و دیر وقت در آن محل حضور ندارند ، به همین به هنگام گرفتن کلید کار سخت و دشواری را مسافران در پیش رو دارندو ولی با کرایه و رزرو مهمانپذیر در مشهد از طریق مشهدسرا تمام این مشکلات بر طرف می شوند و در صورت وجود مشکل و ایجاد اختلال ، تیم پشتیبانی اقدام به حل مشکلات می فرماید.


مهمانپذیر ها بر خلاف هتل‌ها که تمام سرویس ها توسط پرسنل هتل در اختیار شما قرار داده می شود و امکانات شسشتشو و آشپزی را در اختیار مسافران قرار نمی دهند، دارای امکانات پخت‌وپز در آشپزخانه بوده و همه نوع وسیله طبخ مانند اجاق گاز، فر خوراک پزی، مایکروویو، توستر نان، قابلمه، ماهیتابه، بشقاب، قاشق و چنگال و لیوان و غیره در آن‌ها برای آشپزی و غذا خوردن مهیا است. در حقیقت استفاده از توالت، حمام و آشپزخانه در مهمان‌سراها مشترک است، علاوه بر اینکه این مکان‌ها اکثراً بهداشتی هستند.

قوانین و مقررات اقامت با رزرو مهمانپذیر در مشهد

کنسل کردن اتاق ها و رزرو مهمانپذیر در مشهد ، تنها از یک روز قبل و فقط تا ساعت ۱۴ امکان پذیر است و اگر کنسلی بعد از این ساعت انجام گیرد، مبلغ کنسلی روز اول به مسافر بازگردانده نخواهد شد. همچنین در ایام تعطیل مثل عید نوروز و مناسبات، امکان کنسلی و پس گرفتن هزینه‌ی رزرو وجود ندارد.


در صورتی که عملیات تخلیه واحد دیرتر از موعد انجام گیرد ، هزینه ی اضافی بابت جریمه از مسافرین دریافت خواهد شد.

هزینه ی اقامت دادن به کودکان طبقه تعرفه ای که برای مالکان تعریف شده است محاسبه شده و مسافرین موظف به پرداخت آن هستند.


ساعت ورود و خروج بر عهده ی مسافرین عزیز است ولی به صورتی نباشد که بقیه ی مسافر ها مورد آزار قرار بگیرند.ولیکن در هر روزی که مسافرین بخواهند تخلیه اتاق را انجام دهند، راس ساعت ۱۲ می باشد.

مهمانپذیر در مشهد

مهمانپذیر فدایی در مشهد | مشهدسرا - 1093

مهمانپذیر فدایی در مشهد

مهمانپذیر المپیک - 1043

مهمانپذیر المهدی در مشهد

مهمانپذیر آذربایجانیها - 1215

مهمانپذیر آذربایجانیها در مشهد

مهمانپذیر شارین در مشهد - 1478

مهمانپذیر شارین در مشهد