مشهدسرا

مشهدسرا

مشهدسرا

اجاره منزل در مشهد برای مسافر فول امکانات

اجاره روزانه منزل در مشهد را با اجاره خانه ای به متراژ ۲۳۵ متر مربع، واقع در خیابان خیابان ولایت تجربه کنید. این منزل دارای امکانات تلویزیون, پتو, سیستم گرمایشی و سرمایشی, اجاق گاز, مبلمان, یخچال, وسایل آشپزی و برخی امکانات آسانسور, جاروبرقی, Wi Fi, ماکروفر، همراه با ظرفیت ۳۰ و ۴ اتاق خواب است که می تواند یک تجربه لذت بخش را برای شما برای اقامت کوتاه مدت در شهر مشهد رقم بزند. در صورت هر گونه سوال یا مشکلی میتوانید از طریق پشتیبانی تیم مشهد سرا آن را پیگیری کنید.
اگر مایل به رزرو منزل اجاره ای در مشهد برای چند روز هستید که نزدیک به مراکز خرید، مکان های تاریخی، حمل ونقل عمومی، گرمابه، رستوران ها، فضاسبز ها و پارک ها و سینما باشد، می توانید از سایت مشهد سرا دیدن کنید و از بین مکان های مورد پیشنهاد یک مکان مناسب با سلیقه ی خود را رزرو کنید. شما می توانید بدون هیچ دغدغه ای با انتخاب و رزرو منزل در مشهد یک اقامت چند روزه ی به یاد ماندنی را تجربه کنید.
برای اطلاع دقیق در مورد قیمت منزل کرایه ای در مشهد می توانید با پشتیبانی سایت مشهد سرا تماس حاصل نمایید و از قیمت، شرایط و نحوه ی اجاره منزل مبله در مشهد مطلع شوید. تخصص ما کرایه منزل اجاره ای چند روزه در مشهد می باشد. تیم پشتیبانی مشهدسرا از اینکه مارا برای اجاره منزل در مشهد انتخاب کرده اید کمال تشکر را دارد.

متراژ : ۲۳۵
ظرفیت : حداکثر ۳۰ نفر
تعداد خواب : ۴
آدرس : مشهد، خیابان ولایت

مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا پتو
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا آسانسور
مشهدسرا جاروبرقی
مشهدسرا Wi Fi
مشهدسرا ماکروفر
خیابان ولایت
خیابان ولایت را عموما با اسم بلوار ولایت می شناسند که با نزدیکی به حرم و پارک و فضای تفریحی بوستان ارم و وحدت و بیمارستان های که در حاشیه ی این خیابان قرار دارند از خیابان های پرتردد محسوب می شود.همچنین این خیابان دارای هتل های اقامتی و مراکز خرید که برای استفاده ی مسافران و زائران می باشد.
خیابان ولایت
فاصله تا حرم مطهر : ۶.۵ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید:۳.۵ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۲۰ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۲ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۲۵ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۶ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قیمت رزرو منزل در مشهد

Icon

قوانین و مقررات اجاره روازنه منزل در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو منزل در مشهد

**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره منزل با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید منزل اجاره ای را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن منزل الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
هنگامی که در فضای وب به دنبال رزرو منزلی مناسبهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند. مهمترین مورد برای انتخاب منزل اجاره ای در سفر این نکته است که امنیت آن اقامتگاه تضمین گردیده باشد و دسترسی های مناسبی داشته باشد. همچنین برخی از خانه های اجاره ای تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود در آن ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است. بنابراین هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.  به همین جهت ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا درون شهر ها بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
منزل مبله در مشهد - 355

منزل مبله در مشهد

اجاره سوئیت در مشهد نزدیک حرم فول امکانات - 776

اجاره سوئیت در مشهد نزدیک حرم فول امکانات

اجاره سوئیت در مشهد نزدیک حرم فول امکانات - 563

اجاره سوئیت در مشهد نزدیک حرم فول امکانات

کرایه اتاق در مشهد به صورت روزانه - 475

کرایه اتاق در مشهد به صورت روزانه


تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه مشهدسرا می باشد