مشهدسرا

مشهدسرا

مشهدسرا

اجاره منزل در مشهد برای مسافر

برای رزرو منزل در مشهد ، این منزل مبله می تواند یکی از گزینه های مدنظر شما باشد. این منزل مبله در مشهد دارای مساحتی در حدود ۱۰۵ متر مربع  است که در خیابان خیابان دانش واقع شده است. این منزل دارای ۲ اتاق خواب با امکانات کافی است که میتواند یک شب راحت را برای شما رغم بزند. امکانات این مکان شامل  اجاق گاز, یخچال, مبلمان, وسایل آشپزی, پتو, تلویزیون, سیستم گرمایشی و سرمایشی می باشد و از سایر امکانات رفاهی همچون _ نیز برخوردار است تا با اجاره این منزل در مشهد برای چند روز یک اقامت به یاد ماندنی را تجربه کنید.
اگر به دنبال ایجاد یک مسافرت به یاد ماندنی هستید اولین قدم برای ایجاد این حس مطمئن شدن از محل اقامتی مطمئن با تمامی امکانات است که از هر جهت خیال شما را اسوده کند. برای این کار عالی ترین پیشنهاد درخواست رزرو منزل مبله با تمامی امکانات از سایت های معتبر در این زمینه است. اگر به فکر سفر به مشهد هستید می توانید از وب سایت مشهدسرا که یک شرکت بسیار معتبر در زمینه فراهم کردن منزل اجاره ای در مشهد برای چند روز است.
 از این رو ، وب سایت مشهدسرا برای راحتی شما مسافرین گرامی، انواع اقامتگاه را در سایت تخصصی خود جمع آوری نموده است تا اجاره روزانه منزل در مشهد به راحتی برای یک روز تا چند روز امکانپذیر باشد. ما لیست کاملی از اجاره منزل در مشهد برای مسافر، رزرو منزل در مشهد، منزل کرایه ای در مشهد و ... را جهت بررسی شما مسافرین عزیز در جمع آوری نموده تا با اطمینان خاطر اقدام به انتخاب محل اقامت خود نمایید.

متراژ : ۱۰۵
ظرفیت : حداکثر ۸ نفر
تعداد خواب : ۲
آدرس : مشهد، خیابان دانش

مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا پتو
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا سشوار
مشهدسرا آسانسور
مشهدسرا ماکروفر
مشهدسرا نگهبانی
خیابان دانش
خیابان دانش را تقریبا می توان جزوه خیابان های نیمه شلوغ و پر تردد در مشهد که در نزدیکی خیابان امام رضا و خیابان شهید حنایی قرار دارد ، شناخت. این خیابان فاصله ی چندانی با حرم مطهر و مراکز خرید و ترمینال ها ندارد. از جمله نکات مثبت این خیابان، نزدیکی به مجموعه ورزشی فردوسی،آموزش و پرورش و انواع هتل ها و سوئیت های موجود در این خیابان می باشد.
خیابان دانش
فاصله تا حرم مطهر : ۹ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید:۱۱ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۳۰ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۵ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۴۰ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قیمت رزرو منزل در مشهد

Icon

قوانین و مقررات اجاره روازنه منزل در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو منزل در مشهد

**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره منزل با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید منزل اجاره ای را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن منزل الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
هنگامی که در فضای وب به دنبال رزرو منزلی مناسبهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند. مهمترین مورد برای انتخاب منزل اجاره ای در سفر این نکته است که امنیت آن اقامتگاه تضمین گردیده باشد و دسترسی های مناسبی داشته باشد. همچنین برخی از خانه های اجاره ای تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود در آن ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است. بنابراین هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.  به همین جهت ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا درون شهر ها بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
خانه اجاره ای مشهد با امکانات عالی - 662

خانه اجاره ای مشهد با امکانات عالی

 اجاره سوئیت اپارتمان مشهد نزدیک حرم - 961

 اجاره سوئیت اپارتمان مشهد نزدیک حرم

اجاره روزانه خانه در طرقبه - 857

اجاره روزانه خانه در طرقبه مشهد

اجاره سوئیت شیک در وکیل آباد مشهد - 1582

اجاره روزانه سوئیت شیک در وکیل آباد مشهد


تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه مشهدسرا می باشد