مشهدسرا

مشهدسرا

مشهدسرا

اجاره منزل در مشهد برای مسافر نوروزی

این منزل اجاره ای در مشهد با متراژی در حدود ۲۴۵ متر مربع واقع در خیابان خیابان وحدت است که دارای کلیه امکانات رفاهی از جمله مبلمان, پتو, اجاق گاز, یخچال, تلویزیون, سیستم گرمایشی و سرمایشی, وسایل آشپزی است که ظرفیت اسکان ۳۰ نفر است. این منزل همچنین دارای _ اتاق خواب با کلیه امکانات رفاهی برای استراحت می باشد که قادر است شما را کاملا سرحال و آماده برای فردای پر تلاش کند. همچنین در صورت اضافه شدم مهمان با تماس با تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته مشهدسرا اعلام کنید تا به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار شما قرار دهند.
وبسایت مشهد سرا در زمینه ی اجاره منزل در مشهد برای مسافر، رزرو منزل در مشهد، منزل کرایه ای در مشهد، منزل اجاره ای در مشهد برای چند روز، اجاره روزانه منزل در مشهد و ... به صورت گسترده فعالیت می کند و این امکان را به شما می دهد تا در شهر مشهد در یکی از مناسب ترین اتاق ها ساکن شوید و از اجاره منزل مبله در مشهد و اقامت در آن لذت ببرید.

متراژ : ۲۴۵
ظرفیت : حداکثر ۳۰ نفر
تعداد خواب : ۴
آدرس : خیابان وحدت

مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا پتو
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا آسانسور
مشهدسرا توالت فرنگی
مشهدسرا نگهبانی
مشهدسرا ماکروفر
خیابان وحدت
خیابان وحدت دارای یکی از بزرگترین پارک های مشهد به اسم پارک وحدت می باشد. بلوار وحدت از یک طرف به خیابان ۱۷ شهریور می رسد که اکثر بازار ها و مراکز خرید، رستوران ها و هتل ها در این قسمت واقع شده اند. بلوار وحدت تا حرم امام رضا فاصله ی چندانی ندارد و می تواند برای مسافران و زائران انتخاب مناسبی باشد. 

خیابان وحدت
فاصله تا حرم مطهر : ۳.۵ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۶ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۱۶.۵ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۳ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۲۵ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قیمت رزرو منزل در مشهد

Icon

قوانین و مقررات اجاره روازنه منزل در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو منزل در مشهد

**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره منزل با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید منزل اجاره ای را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن منزل الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
هنگامی که در فضای وب به دنبال رزرو منزلی مناسبهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند. مهمترین مورد برای انتخاب منزل اجاره ای در سفر این نکته است که امنیت آن اقامتگاه تضمین گردیده باشد و دسترسی های مناسبی داشته باشد. همچنین برخی از خانه های اجاره ای تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود در آن ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است. بنابراین هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.  به همین جهت ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا درون شهر ها بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
سوئیت آپارتمان مشهد نزدیک حرم برای چند روز - 600

سوئیت آپارتمان مشهد نزدیک حرم برای چند روز

اجاره آپارتمان در مشهد نزدیک حرم - 333

اجاره آپارتمان در مشهد نزدیک حرم

رزرو آپارتمان نزدیک حرم مشهد - 727

رزرو آپارتمان نزدیک حرم مشهد

رزرو آپارتمان مبله مشهد - 674

رزرو آپارتمان مبله مشهد


تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه مشهدسرا می باشد