رزرو سوئیت آپارتمان در مشهد نزدیک حرم| مشهدسرا

 رزرو سوئیت آپارتمان در مشهد نزدیک حرم| مشهدسرا

 رزرو سوئیت آپارتمان در مشهد نزدیک حرم| مشهدسرا

 رزرو سوئیت آپارتمان در مشهد نزدیک حرم

جهت رزرو سوئیت آپارتمان مشهد نزدیک حرم ، که در خیابان طبرسی قرار دارد می توانید با مشهدسرا تماس بگیرید. متراژ این واحد حدود ۸۰ متر مربع میباشد که به امکانات رفاهی سیستم گرمایشی و سرمایشی, تلویزیون, اجاق گاز, وسایل آشپزی, یخچال, مبلمان, پتو و سایر امکانات نگهبانی, سشوار, میز ناهار خوری, اتو می توان اشاره کرد که با اسکاندهی ۸ نفر ظرفیت با ۲ اتاق خواب می تواند گزینه ی مناسبی برای اسکان زائرین باشد.این سوئیت آپارتمان در مشهد با نزدیکی به حرم امام رضا (ع) می تواند می تواند مطابق سلیقه ی شما عزیزان باشد.
از نکات لازم برای مسافرت، محل مطمئن و ایمن برای اسکان گرفتن می باشد تا بتواند بخشی از دغدغه های سفر را از بین ببرد. مشهدسرا با در نظر گرفتن حجم انبوهی از استفاده اینترنت ، سرویسی را برای شما فراهم کرده است که بتوانید بدون نیاز به حضور در محل ، رزرو محل مورد نظر را به صورت آنلاین انجام دهید.به همین دلیل مشهدسرا به معرفی سوئیت آپارتمان ها با قیمت مناسب و محل های اقامتی موجود در شهر مشهد پرداخته است ، که بتواند کمکی را صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما مسافران عزیز بکند که بهترین و خاطره انگیز ترین سفر را با اسکان گرفتن در محل های اقامتی مشهدسرا داشته باشید.
از اینکه مشهدسرا را برای محل اقامت نزدیک به حرم، رزرو سوئیت آپارتمان در مشهد انتخاب کرده اید کمال تشکر را داریم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئیات کرایه سوئیت آپارتمان های مشهد و قیمت سوئیت آپارتمان در مشهد دارید با تیم پشتیبانی ما تماس گرفته و مشاوره خود را به صورت رایگان دریافت نمایید.

متراژ : ۸۰
ظرفیت : حداکثر ۸ نفر
تعداد خواب : ۲
آدرس : خیابان طبرسی

مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا پتو
مشهدسرا نگهبانی
مشهدسرا سشوار
مشهدسرا میز ناهار خوری
مشهدسرا اتو
خیابان طبرسی
یکی از خیابان های پر رفت و آمد و پرتراکم در مرکز شهر مشهد،بلوار طبرسی می باشد. این خیابان از سمت شمالی حرم شروع می شود و بخاطر وجود آرامگاه شیخ طبرسی در این قسمت از حرم ،نامگذاری شده است. در این خیابان میدانی به اسم میدان طبرسی وجود دارد که بعد از صد متر، خیابان طبرسی دوم شروع می شود. دسترسی به مراکز خرید و حمل و نقل عمومی، از دیگر ویژگی های این خیابان می باشد. اگر در ذهن دارید که در مجاورت حرم رضوی سکنی گزینید به شما پیشنهاد می کنیم خیابان طبرسی را فراموش نکنید.
خیابان طبرسی
فاصله تا حرم مطهر : ۲.۵ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۵ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۱۵ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۰ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۲۰ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قوانین رزرو سوئیت اپارتمان مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو اقامتگاه

Icon

قیمت اجاره سوئیت آپارتمان در مشهد

همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن و اجاره سوئیت اپارتمان الزامی است.
قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید آن را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن سوئیت آپارتمان های مشهد
موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
هنگامی که در فضای وب به دنبال اقامتگاه برای رزرو سوئیت آپارتمان در مشهدهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر و در کل سوئیت ارزان در مشهد را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند. مهمترین مورد برای انتخاب اقامتگاه و سفری راحت و خاطره انگیز این نکته است که امنیت آن تضمین گردیده باشد.
هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست. برخی از آن ها تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است.
ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا در داخل مشهد یا شهرهای دیگر بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت سوئیت در مشهد به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره با شماره های درج شده در وب سایت مشهد سرا تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
اجاره آپارتمان در مشهد - 649

اجاره آپارتمان در مشهد

اجاره ی روزانه خانه لوکس در مشهد - 1624

اجاره ی روزانه خانه لوکس در مشهد

اجاره روزانه سوئیت آپارتمان مبله در وکیل آباد مشهد - 1593

اجاره روزانه سوئیت آپارتمان مبله در وکیل آباد مشهد

اجاره خانه در طرقبه مشهد روزانه - 852

اجاره خانه در طرقبه مشهد روزانه


تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه مشهدسرا می باشد