advertise
اجاره سوییت در مشهد

اجاره سوییت در مشهد

اجاره سوییت در مشهد

مشهدسرا

سوییت اجاره ای در مشهد به صورت روزانه

جهت سوئیت اجاره ای در مشهد با متراژ ۵۰ متر مربع، با ظرفیت ۳ نفر ، با ۰ اتاق خواب ،از امکانات تلویزیون, سیستم گرمایشی و سرمایشی, مبلمان, یخچال, پتو, اجاق گاز, وسایل آشپزی برخوردار است که به سایر امکانات این واحد از جمله اتو, ماکروفر, آسانسور, جاروبرقی که در خیابان دانش بنا شده است می توان اشاره کرد. اگر می خواهید مسافرت خود را در اقامتگاهی نزدیک به مرکز خرید و ایستگاه های حمل و نقل عمومی بگذرانید این سوئیت مطابق سلیقه ی شماست.
فضای داخلی این واحد ، به گونه ای است که شما در آن احساس راحتی و امنیت خاطر می کنید. به همین خاطر، بیشتر مسافران برای اقامت به جای هتل و اماکن اقامتی دیگر ، از سوئیت که در مخارج سفر کمک به سزایی دارد استفاده می کنند. این اماکن اقامتی هستند که با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب می توانند انتخاب های بهتری برای مسافران باشند. زیرا تمامی امکانات رفاهی مانند تلویزیون، مبل،سرویس خواب و پذیرایی را در خود جای داده است .
از اینکه مشهدسرا را برای سوییت در مشهد ، سوئیت مشهد نزدیک حرم و اجاره سوئیت ارزان در مشهد انتخاب کرده اید کمال تشکر را داریم.امیدواریم بتوانیم بهترین خاطره انگیرترین سفر را برای شما رقم بزنیم.
برای اطلاع دقیق از جزئیات قیمت سوییت در مشهد با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا مشاوره را از مشاوران ما به صورت رایگان دریافت کنید.

متراژ : ۵۰
ظرفیت : حداکثر ۳ نفر
تعداد خواب : ۰
آدرس : مشهد، خیابان دانش

مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا پتو
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا اتو
مشهدسرا ماکروفر
مشهدسرا آسانسور
مشهدسرا جاروبرقی
خیابان دانش
خیابان دانش را تقریبا می توان جزوه خیابان های نیمه شلوغ و پر تردد در مشهد که در نزدیکی خیابان امام رضا و خیابان شهید حنایی قرار دارد ، شناخت. این خیابان فاصله ی چندانی با حرم مطهر و مراکز خرید و ترمینال ها ندارد. از جمله نکات مثبت این خیابان، نزدیکی به مجموعه ورزشی فردوسی،آموزش و پرورش و انواع هتل ها و سوئیت های موجود در این خیابان می باشد.
خیابان دانش
فاصله تا حرم مطهر : ۹ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید:۱۱ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۳۰ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۵ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۴۰ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قوانین و مقررات اجاره سوئیت در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو سوئیت در مشهد

Icon

قیمت اجاره سوئیت در مشهد

قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید سوئیت مبله را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن و اجاره سوئیت الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
مهمترین مورد برای انتخاب سوئیت اجاره ای و سفری راحت و خاطره انگیز این نکته است که امنیت آن تضمین گردیده باشد.
هنگامی که در فضای وب به دنبال اقامتگاه برای رزروهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر و در کل سوئیت ارزان در مشهد را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند.
هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست. برخی از آن ها تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است.
ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا در داخل مشهد یا شهرهای دیگر بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت سوئیت در مشهد به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره با شماره های درج شده در وب سایت مشهد سرا تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
 سوئیت آپارتمان مشهد نزدیک حرم - 926

 سوئیت آپارتمان مشهد نزدیک حرم

اجاره خانه در مشهد برای چند روز نزدیک حرم - 1566

اجاره خانه در مشهد برای چند روز نزدیک حرم

 اجاره خانه در مشهد نزدیک حرم در خیابان امام رضا - 936

 اجاره خانه در مشهد نزدیک حرم در خیابان امام رضا

 اجاره روزانه منزل در مشهد با تخفیف ویژه _ مشهدسرا - 1090

 اجاره روزانه منزل در مشهد با تخفیف ویژه