مشهدسرا

مشهدسرا

مشهدسرا

منزل اجاره ای در مشهد برای چند روز نزدیک حرم

منزلی با متراژ ۲۳۵ متر مربع و ظرفیت ۳۰ نفر در خیابان خیابان خسروی نو واقع شده است که برای اجاره منزل مبله در مشهد یک مورد مناسب به شمار می رود. این منزل مبله و شیک داری ۴ اتاق خواب با تجهیزات کامل می باشد و که برای استراحت شما تهییه شده است. امکانات این منزل شامل مبلمان, اجاق گاز, یخچال, تلویزیون, پتو, وسایل آشپزی, سیستم گرمایشی و سرمایشی است و از سایر امکانات همچون  ماشین لباس شویی, نگهبانی, جاروبرقی, اتو نیز برخوردار است. 
نکته هایی که در رزرو منزل در مشهد باید به آن توجه کرد دسترسی هایی است که یک منزل برای اقامت کوتاه مدت باید داشته باشد . از جمله ویژگی های منزل های اجاره ای سایت مشهدسرا دسترسی آنها به حرم، ایستگاه های حمل و نقل عمومی، اماکن عمومی و تاریخی و تفریحی است که برای انتخاب و قرار گیری در وب سایت به این ویژگی ها توجه ویژه می شود.
اگر به دنبال مکانی برای اقامت هستید که چند روز اقامت خود در مشهد را خاطره انگیز کنید کافی است به وب سایت مشهدسرا وارد شوید و درخواست خود را تحت عنوان اجاره منزل در مشهد، منزل اجاره ای در مشهد، منزل اجاره مشهد، منزل در مشهد و... ثبت کنید و در صورت هر گونه مشکل و سوالی با تماس با پشتیبانی ۲۴ ساعته مشهد سرا به رفع مشکل خود بپردازید. بسیار خوشحالیم که مشهدسرا را برای اطلاع از قیمت اجاره سوئیت در مشهد انتخاب کرده اید. شما مسافرین و زائرین عزیز می توانید پس از تماس با کارشناسان و مشاوران ، از خدمات ما به صورت ۲۴ ساعته بهره مند شوید

متراژ : ۲۳۵
ظرفیت : حداکثر ۳۰ نفر
تعداد خواب : ۴
آدرس : مشهد، خیابان خسروی نو

مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا پتو
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا ماشین لباس شویی
مشهدسرا نگهبانی
مشهدسرا جاروبرقی
مشهدسرا اتو
خیابان خسروی نو
اگر به دنبال بورس طلا و جواهرات در مشهد هستی ما به شما خیابان خسروی نو را پیشنهاد می کنیم . این خیابان در نزدیکی خیابان های مهم شهر مشهد قرار دارد که در اخر به حرم مطهر منتهی می شود. این خیابان برای دسترس به حرم، بازارهای مهم ، هتل های چندستاره  و اماکن تاریخی دسترسی دارد که برای اسکان مسافرین و زائرین نیز مناسب می باشد.

خیابان خسروی نو
فاصله تا حرم مطهر : ۴ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۶ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۲۰ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۲ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۳۰ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قیمت رزرو منزل در مشهد

Icon

قوانین و مقررات اجاره روازنه منزل در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو منزل در مشهد

**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره منزل با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید منزل اجاره ای را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن منزل الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
هنگامی که در فضای وب به دنبال رزرو منزلی مناسبهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند. مهمترین مورد برای انتخاب منزل اجاره ای در سفر این نکته است که امنیت آن اقامتگاه تضمین گردیده باشد و دسترسی های مناسبی داشته باشد. همچنین برخی از خانه های اجاره ای تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود در آن ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است. بنابراین هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.  به همین جهت ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا درون شهر ها بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
رزرو سوئیت در مشهد نزدیک حرم فول امکانات - 318

رزرو سوئیت در مشهد نزدیک حرم - فول امکانات

کرایه اتاق در مشهد با امکانات - 478

کرایه اتاق در مشهد با امکانات

اجاره منزل در وکیل آباد مشهد روزانه - 1586

اجاره منزل در وکیل آباد مشهد روزانه

رزرو سوئیت آپارتمان مشهد - 557

رزرو سوئیت آپارتمان مشهد


تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه مشهدسرا می باشد