اجاره روزانه سوییت در مشهد

اجاره روزانه سوییت در مشهد

اجاره روزانه سوییت در مشهد

اجاره روزانه سوییت در مشهد

اجاره سوییت در مشهد بصورت روزانه

برای اطمینان از خالی بودن اجاره روزانه سوئیت در مشهد با متراژ ۷۰ مترمربع ، ۵ نفر ظرفیت ، همراه با ۱ اتاق خواب که از امکانات یخچال, مبلمان, تلویزیون, اجاق گاز, پتو, سیستم گرمایشی و سرمایشی, وسایل آشپزی و سایر امکانات جانبی نگهبانی, توالت فرنگی, جاروبرقی, ماکروفر برخوردار می باشد و در بلوار توحیدقرار دارد می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.
اگر مایل به اسکان نزدیک به مراکز خرید، مکان های تاریخی، حمل ونقل عمومی، گرمابه، رستوران ها، فضاسبز ها و پارک ها و سینما می باشید، این نمونه پیشنهاد مناسبی برای سلیقه ی شما مسافران عزیز در طول سفر می باشد.علت اینکه بیشتر مسافران کرایه سوییت را به هتل و اماکن اقامتی دیگر ترجیح می دهند این است که از قیمت و کیفیت مناسبی را در خود جای داده است.
یکی از نکات قابل توجهی که باید در هنگام مسافرت و اسکان گرفتن به مشهد مقدس مورد ارزیابی قرار گیرد، اطمینان پیدا کردن از محل اقامت خوب می باشد. تمامی نمونه های موجود در وبسایت مشهد سرا ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد خود را دارند. تیم پشتیبانی ما، به صورت تمام وقت تمام تلاش خود را می کند تا برای اسکان گرفتن شما مسافران عزیز، بهترین خدمات را ارائه کرده و در این مسیر، سفری خاطره انگیز را به شما هدیه بدهد.
با توجه به این موضوع که قیمت سوئیت مشهد ، اجاره سوییت در مشهد و سوئیت مشهد نزدیک حرم به عوامل زیادی بستگی دارد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات موردنیاز شما را برای اسکانرادر اختیارتان قرار دهند. تخصص ما کرایه سوئیت در مشهد به صورت روزانه ، هفتگی و ماهیانه می باشد. تیم پشتیبانی ما از اینکه مارا برای رزرو و اسکان انتخاب کرده اید کمال تشکر را دارد.

متراژ : ۷۰
ظرفیت : حداکثر ۵ نفر
تعداد خواب : ۱
آدرس : مشهد، بلوار توحید

مشهدسرا یخچال
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا پتو
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا نگهبانی
مشهدسرا توالت فرنگی
مشهدسرا جاروبرقی
مشهدسرا ماکروفر
بلوار توحید
از قدیم میدان توحید را به اسم فلکه دروزاه قوچان می شناسند که در بین مناطق ۱ و ۲ قرار دارد. این منطقه برای دسترسی به مراکز خرید انواع پرنده ها، فروش انواع آکواریوم های بزرگ و کوچک، جوندگان زینتی و بیمارستان ها مناسب می باشد. اگر در مشهد مسافر هستید و می خواهید به بازدید از انواع پرنده ها به بپردازید،  این منطقه را اصلا از دست ندهید.
بلوار توحید
فاصله تا حرم مطهر : ۹ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۶.۵ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۱۶ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۴ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۳۵ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قوانین و مقررات اجاره سوئیت در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو سوئیت در مشهد

Icon

قیمت اجاره سوئیت در مشهد

قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید سوئیت مبله را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن و اجاره سوئیت الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
مهمترین مورد برای انتخاب سوئیت اجاره ای و سفری راحت و خاطره انگیز این نکته است که امنیت آن تضمین گردیده باشد.
هنگامی که در فضای وب به دنبال اقامتگاه برای رزروهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر و در کل سوئیت ارزان در مشهد را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند.
هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست. برخی از آن ها تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است.
ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا در داخل مشهد یا شهرهای دیگر بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت سوئیت در مشهد به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره با شماره های درج شده در وب سایت مشهد سرا تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
قیمت سوئیت مشهد - 1179

قیمت سوئیت مشهد

 خانه کرایه ای در مشهد در طبرسی - 937

 خانه کرایه ای در مشهد در طبرسی

خانه اجاره ای روزانه در مشهد برای مسافر - 558

خانه اجاره ای روزانه در مشهد برای مسافر

 سوئیت ارزان مشهد | مشهدسرا - 1249

 سوئیت ارزان مشهد


تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه مشهدسرا می باشد