advertise
رزرو منزل در مشهد مشرف به حرم _ مشهد سرا

رزرو منزل در مشهد مشرف به حرم _ مشهد سرا

رزرو منزل در مشهد مشرف به حرم _ مشهد سرا

رزرو منزل در مشهد مشرف به حرم _ مشهد سرا

مشهدسرا

 رزرو منزل در مشهد مشرف به حرم

اگر به دنبال اجاره منزل مبله در مشهد در خیابان خیابان دریادل هستید این منزل شیک میتواند یکی از گزینه های مناسب برای اقامت شما باشد. این منزل دارای ۲ اتاق خواب که هر اتاق شامل اجاق گاز, پتو, مبلمان, وسایل آشپزی, سیستم گرمایشی و سرمایشی, یخچال, تلویزیون است و دارای امکاناتی همچون  ماشین لباس شویی, اتو, آسانسور, توالت فرنگی است که برای اقامت ۸ نفر در متراژ ۱۲۰ متر مناسب می باشد. شما می توانید برای اقامت در شهر مشهد با اجاره روزانه، هفتگی یا ماهانه این منزل مبله شیک و  مقرون به صرفه را انتخاب کنید.
در گذشته به هنگام سفر، یکی از بزرگترین دغدغه های مسافران، پیدا کردن محلی مناسب برای اقامت بود و به دلیل اینکه تعداد هتل ها محدود و تعداد مسافران زیاد بود، عده ی زیادی از مسافران مجبور به اقامت در مسافرخانه ها، مدارس و یا چادر‌های مسافرتی بودند. به مرور زمان عده ای خانه های خود را برای اقامت در اختیار مسافران قرار دادند تا هم مسافران محل اقامت راحت و آسوده ای داشته باشند و هم خودشان بتوانند از این راه کسب درآمد کنند.
تیم مشهد سرا
برای اقامت راحت شما در شهر مشهد تمام تلاش خود را در این زمینه خواهد کرد تا اقامتی بیاد ماندنی را با سپردن کارها به ما تجربه کنید. وبسایت مشهد سرا در زمینه ی منزل مبله در مشهد ، منزل اجاره ای در مشهد و رزرو منزل در مشهد در خدمت تمامی شما عزیزان است. در صورت تمایل و یا نیاز داشتن به راهنمایی بیشتر و کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با وبسایت مشهدسرا یا شماره های درج شده در سایت برای رزرو منزل مبله در مشهد تماس بگیرید.

متراژ : ۱۲۰
ظرفیت : حداکثر ۸ نفر
تعداد خواب : ۲
آدرس : مشهد، خیابان دریادل

مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا پتو
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا ماشین لباس شویی
مشهدسرا اتو
مشهدسرا آسانسور
مشهدسرا توالت فرنگی
خیابان دریادل
خیابان دریا دل تقریبا به مرکز شهر نزدیک می باشد و جزوه منطقه ی ثامن محسوب می شود. این خیابان از خیابان های قدیمی مشهد می باشد و دارای بافت قدیمی است. ایستگاه های متروی موجود در این خیابان دسترسی به اکثر نقاط شهر را اسان کرده است. هتل ها و مسافرت خانه های موجود در این محدوده، برای مسافرانی که نیاز به اسکان در مشهد دارند این محدوده که فاصله ی چندانی هم با حرم ندارد مناسب می باشد.

خیابان دریادل
فاصله تا حرم مطهر : ۵ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۸ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۱۹ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۳ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۲۰ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قیمت رزرو منزل در مشهد

Icon

قوانین و مقررات اجاره روازنه منزل در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو منزل در مشهد

**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره منزل با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید منزل اجاره ای را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن منزل الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
هنگامی که در فضای وب به دنبال رزرو منزلی مناسبهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند. مهمترین مورد برای انتخاب منزل اجاره ای در سفر این نکته است که امنیت آن اقامتگاه تضمین گردیده باشد و دسترسی های مناسبی داشته باشد. همچنین برخی از خانه های اجاره ای تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود در آن ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است. بنابراین هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.  به همین جهت ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا درون شهر ها بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
اجاره سوئیت در مشهد ویژه ی زائران - 787

اجاره سوئیت در مشهد ویژه ی زائران

رزرو سوئیت آپارتمان در مشهد فول امکانات - 590

رزرو سوئیت آپارتمان در مشهد فول امکانات

 رزرو منزل در مشهد - 1023

 رزرو منزل در مشهد مشرف به حرم

رزرو خانه مشهد چند روزه - 1563

رزرو خانه مشهد چند روزه