advertise
 اجاره روزانه آپارتمان مبله در مشهد | مشهدسرا

 اجاره روزانه آپارتمان مبله در مشهد | مشهدسرا

 اجاره روزانه آپارتمان مبله در مشهد | مشهدسرا

 اجاره روزانه آپارتمان مبله در مشهد 

از امکانات این آپارتمان ارزان در مشهد می توان به یخچال, وسایل آشپزی, اجاق گاز, مبلمان, پتو, سیستم گرمایشی و سرمایشی, تلویزیون و سایر امکانات میز ناهار خوری, جاروبرقی, آسانسور, ماکروفر اشاره کرد.این واحد که در خیابان شهید اندرزگو با متراژ ۱۱۰ مترمربع همراه با ۲ اتاق خواب و ۸ نفر ظرفیت می باشد ، قراد داده شده است.
اولین نکته در انتخاب آپارتمان در اینترنت ، شناخت یک سایت معتبر و حرفه ای در این زمینه میباشد. واحدهای اجاره ای که توسط تیم مشهدسرا در اختیار مسافرین قرار داده می شود از امنیت کامل برخوردار است . ما برای صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما عزیزان ، این امکان را فراهم کرده ایم تا بتوانید بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل، اقامتگاه مورد نظر خود را اجاره کرده و با آرامش خاطر از سفر خود لذت ببرید.
برای رزرو محل اقامت خود ، می توانید از سایر امکانات و شرایط مانند پخت و پز و... بهره مند می شوید و به طوری کلی می توان گفت از یک آپارتمان به صورت دربست استفاده می کنید، همچنین هزینه ی کمتری را نسبت به هتل می پردازید.واحدهایی که در سایت ما به شما عزیزان معرفی می شود همگی دارای سرویس آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و سویس پذیرایی می باشند و شما عزیزان به راحتی می توانید با استفاده از این امکانات به رفع و رجوع خواسته های خود پرداخته و خاطره ای خوش را برای خود و سایر همسفرانتان رقم بزنید.
 شما عزیزان می توانید در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با اجاره آپارتمان مشهد ، آپارتمان نزدیک حرم مشهد و اجاره روزانه آپارتمان در مشهد از طریق شماره های درج شده در سایت با مشاورین ما تماس گرفته و از قیمت رزرو اقامتگاه ها آگاه شوید.

متراژ : ۱۱۰
ظرفیت : حداکثر ۸ نفر
تعداد خواب : ۲
آدرس : مشهد، خیابان شهید اندرزگو

مشهدسرا یخچال
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا پتو
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا میز ناهار خوری
مشهدسرا جاروبرقی
مشهدسرا آسانسور
مشهدسرا ماکروفر
خیابان شهید اندرزگو
خیابان شهید اندرزگو  از خیابان های پر تردد و خیابان های مرکز ی  شهر مشهد مقدس می باشد. یکی از ورودی های حرم اما رضا(ع)، باب الجواد است که در خیابان شهید اندرزگو قرار دارد.این خیابان به دلیل نزدیکی به حرم ،بسیاری از هتل ها، مراکز خرید، نانوایی،رستوران و ایستگاه های حمل و نقل عمومی را در خود جای داده است. اگر قصد دارید فاصله ی زیادی با حرم و اماکن عمومی نداشته باشید می توانید اسکان خود را در خیابان شهید اندرزگو بگذرانید.
خیابان شهید اندرزگو
فاصله تا حرم مطهر : ۲.۵ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۴.۵ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۱۴ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۹ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۲۲ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۶ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قوانین و مقررات اجاره روانه آپارتمان در مشهد

Icon

مزیت های اجاره آپارتمان در مشهد

Icon

قیمت اجاره روزانه آپارتمان مبله در مشهد

قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید آپارتمان مبله را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبنی مشهد سرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن و اجاره واحد در مشهد الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر در مشهد اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
از آنجایی که تمامی سرویس ها از طرف مدیریت و کارکنان هتل به شما داده می شود در نتیجه هزینه ای بیشتر را برای تان در پی خواهد داشت . همچنین به دلیل وجود  مقررات و قوانین هتل ها ، از انجام بسیاری کارها بایستی اجتناب کنید. مثلا پخت و پز در تمامی هتل ها امری قدغن به شمار می رود. در برخی هتل ها ایجاد کمترین سر و صدا از طرف مسافر با تذکر جدی سایر مسافران و مشخصا مدیریت هتل مواجه خواهد شد. حال در نظر بگیرید . اما با اجاره روزانه آپارتمان مبله در مشهد علاوه بر اینکه هزینه کمتری را برای رزرو و اجاره متقبل خواهید شد، از امکانات یک آپارتمان مبله دربست نیز بهره مندمی شوید. نمونه های مبله ای که در مشهدسرا معرفی می شوند همگی دارای امکانات چون آشپزخانه، تلویزیون، مبلمان، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس غذاخوری و ... بوده و شما عزیزان به راحتی می توانید با استفاده از این امکانات به رفع و رجوع خواسته های خود پرداخته و خاطره ای خوش را برای خود و سایر همسفران تان رقم بزنید. اقامتگاه هایی که توسط تیم این وبسایت ، مبله شده و در اختیار مسافرین قرار داده می شود از امنیت کامل برخوردار است در این زمینه نیز هیچ تفاوتی با هتل های مشهد نخواهد داشت.
**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت رزرو آپارتمان مشهد به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره با شماره های درج شده در وب سایت مشهد سرا تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد. 
رزرو سوئیت ارزان در مشهد ویژه زائرین - 324

رزرو سوئیت ارزان در مشهد ویژه زائرین

اجاره اتاق ارزان در مشهد با امکانات - 457

اجاره اتاق ارزان در مشهد با امکانات

رزرو و اجاره سوئیت لوکس در مشهد - 1635

رزرو و اجاره سوئیت لوکس در مشهد

اجاره سوئیت مبله نقلی - 1540

اجاره سوئیت مبله نقلی