سوئیت اجاره ای در مشهد با امکانات مبله

سوئیت اجاره ای در مشهد با امکانات مبله

سوئیت اجاره ای در مشهد با امکانات مبله

سوئیت اجاره ای در مشهد با امکانات مبله

از امکانات رزرو سوئیت ارزان مشهد می توان به سیستم گرمایشی و سرمایشی, اجاق گاز, مبلمان, تلویزیون, وسایل آشپزی, یخچال, پتو و سایر امکانات نگهبانی, توالت فرنگی, جاروبرقی, پارکینگ اشاره کرد. این نمونه با متراژ ۸۵ متر مربع در خیابان دریادل واقع شده است که با ۸ نفر ظرفیت و ۲ اتاق خواب آماده ی سرویس دهی به شما عزیزان می باشد . این واحد دسترسی به ایستگاه های حمل و نقل عمومی، مراکز خرید، پمپ بنزین و رستوران ها را در کمترین زمان برای شما فراهم کرده است.
نمونه سوئیت ارزان به شما در صرفه جویی در مخارج سفر کمک میکند به این معنا نیست که بدون هیچ امکاناتی در اختیار شما قرار بگیرد. علت استفاده ی زیاد عموم از سوییت ها نسبت به هتل ها، ارزان بودن و با کیفیت بودن آن ها می باشد پس بدون نگرانی رزرو خود را در مشهدسرا انجام دهید. یکی از نگرانی هایی که در طول سفر با مسافرین است، محل اقامت خوب و مطمئن می باشد.
تیم پشتیبانی مشهدسرا برای جلب رضایت زائرین عزیز، خدمات خود را در بالاتری کیفیت ارائه می دهد به همین دلیل، سرویسی را ارائه کرده است که بدون نیاز به حضور فیزیکی می توانید سوئیت مورد نظر را با تمام ویژگی ها دیده و آن را با قیمت مناسب انجام دهید و نگرانی از بابت محل اقامت نداشته باشید.
اگر تمایل به اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئیات سوییت در مشهد ، قیمت سوئیت های مشهد ، سوییت اجاره ای مشهد و سوئیت در مشهد نزدیک حرم> دارید با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره ی خود رابه صورت رایگان دریافت کنید.

متراژ : ۸۵
ظرفیت : حداکثر ۸ نفر
تعداد خواب : ۲
آدرس : مشهد، خیابان دریادل

مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا پتو
مشهدسرا نگهبانی
مشهدسرا توالت فرنگی
مشهدسرا جاروبرقی
مشهدسرا پارکینگ
خیابان دریادل
خیابان دریا دل تقریبا به مرکز شهر نزدیک می باشد و جزوه منطقه ی ثامن محسوب می شود. این خیابان از خیابان های قدیمی مشهد می باشد و دارای بافت قدیمی است. ایستگاه های متروی موجود در این خیابان دسترسی به اکثر نقاط شهر را اسان کرده است. هتل ها و مسافرت خانه های موجود در این محدوده، برای مسافرانی که نیاز به اسکان در مشهد دارند این محدوده که فاصله ی چندانی هم با حرم ندارد مناسب می باشد.

خیابان دریادل
فاصله تا حرم مطهر : ۵ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۸ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۱۹ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۳ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۲۰ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قوانین و مقررات اجاره سوئیت در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو سوئیت در مشهد

Icon

قیمت اجاره سوئیت در مشهد

قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید سوئیت مبله را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن و اجاره سوئیت الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
مهمترین مورد برای انتخاب سوئیت اجاره ای و سفری راحت و خاطره انگیز این نکته است که امنیت آن تضمین گردیده باشد.
هنگامی که در فضای وب به دنبال اقامتگاه برای رزروهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر و در کل سوئیت ارزان در مشهد را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند.
هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست. برخی از آن ها تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است.
ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا در داخل مشهد یا شهرهای دیگر بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت سوئیت در مشهد به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره با شماره های درج شده در وب سایت مشهد سرا تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
رزرو و اجاره خانه در مشهد - 746

رزرو و اجاره خانه در مشهد

اجاره خانه در مشهد برای چند روز بصورت روزانه - 507

اجاره خانه در مشهد برای چند روز بصورت روزانه

رزرو اتاق در مشهد روزانه - 423

رزرو اتاق در مشهد روزانه

 اجاره روزانه منزل در مشهد نزدیک حرم - 1132

 اجاره روزانه منزل در مشهد نزدیک حرم


تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه مشهدسرا می باشد