advertise
اجاره سوئیت مبله در مشهد به صورت روزانه

اجاره سوئیت مبله در مشهد به صورت روزانه

اجاره سوئیت مبله در مشهد به صورت روزانه

مشهدسرا

اجاره سوئیت مبله در مشهد به صورت روزانه

برای اطمینان از خالی بودن اجاره روزانه سوئیت در مشهد با متراژ ۷۵ مترمربع ، ۸ نفر ظرفیت ، همراه با ۲ اتاق خواب که از امکانات تلویزیون, اجاق گاز, یخچال, پتو, مبلمان, سیستم گرمایشی و سرمایشی, وسایل آشپزی و سایر امکانات جانبی Wi Fi, جاروبرقی, میز ناهار خوری, پارکینگ برخوردار می باشد و در خیابان مطهریقرار دارد می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.
اگر مایل به اسکان نزدیک به مراکز خرید، مکان های تاریخی، حمل ونقل عمومی، گرمابه، رستوران ها، فضاسبز ها و پارک ها و سینما می باشید، این نمونه پیشنهاد مناسبی برای سلیقه ی شما مسافران عزیز در طول سفر می باشد.علت اینکه بیشتر مسافران کرایه سوییت را به هتل و اماکن اقامتی دیگر ترجیح می دهند این است که از قیمت و کیفیت مناسبی را در خود جای داده است.
یکی از نکات قابل توجهی که باید در هنگام مسافرت و اسکان گرفتن به مشهد مقدس مورد ارزیابی قرار گیرد، اطمینان پیدا کردن از محل اقامت خوب می باشد. تمامی نمونه های موجود در وبسایت مشهد سرا ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد خود را دارند. تیم پشتیبانی ما، به صورت تمام وقت تمام تلاش خود را می کند تا برای اسکان گرفتن شما مسافران عزیز، بهترین خدمات را ارائه کرده و در این مسیر، سفری خاطره انگیز را به شما هدیه بدهد.
با توجه به این موضوع که قیمت سوئیت مشهد ، اجاره سوییت در مشهد و سوئیت مشهد نزدیک حرم به عوامل زیادی بستگی دارد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات موردنیاز شما را برای اسکانرادر اختیارتان قرار دهند. تخصص ما کرایه سوئیت در مشهد به صورت روزانه ، هفتگی و ماهیانه می باشد. تیم پشتیبانی ما از اینکه مارا برای رزرو و اسکان انتخاب کرده اید کمال تشکر را دارد.

متراژ : ۷۵
ظرفیت : حداکثر ۸ نفر
تعداد خواب : ۲
آدرس : خیابان مطهری

مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا پتو
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا Wi Fi
مشهدسرا جاروبرقی
مشهدسرا میز ناهار خوری
مشهدسرا پارکینگ
خیابان مطهری
خیابان مطهری در منطقه ۲ مشهد قرار دارد که ضلع شمالی این خیابان از چهارراه میدان بر شروع می شود. از جمله اماکن تفریحی و گردشگری که می توان در حاشیه ی این خیابان نام برد پارک مطهری می بباشد. 

خیابان مطهری
فاصله تا حرم مطهر : ۴ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۳ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۲۰ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۰ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۳۰ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قوانین و مقررات اجاره سوئیت در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو سوئیت در مشهد

Icon

قیمت اجاره سوئیت در مشهد

قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید سوئیت مبله را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن و اجاره سوئیت الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
مهمترین مورد برای انتخاب سوئیت اجاره ای و سفری راحت و خاطره انگیز این نکته است که امنیت آن تضمین گردیده باشد.
هنگامی که در فضای وب به دنبال اقامتگاه برای رزروهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر و در کل سوئیت ارزان در مشهد را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند.
هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست. برخی از آن ها تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است.
ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا در داخل مشهد یا شهرهای دیگر بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت سوئیت در مشهد به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره با شماره های درج شده در وب سایت مشهد سرا تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
قیمت سوئیت آپارتمان در مشهد 80 متری - 595

قیمت سوئیت آپارتمان در مشهد خیابان امام رضا ۸۰ متری

خانه اجاره ای مشهد به صورت کوتاه مدت - 664

خانه اجاره ای مشهد به صورت کوتاه مدت

قیمت سوئیت آپارتمان در مشهد - 593

قیمت سوئیت آپارتمان در مشهد

آپارتمان اجاره ای در مشهد 105 متری - 684

آپارتمان اجاره ای در مشهد تک خواب