advertise
کرایه سوئیت در مشهد ویژه مسافرین

کرایه سوئیت در مشهد ویژه مسافرین

کرایه سوئیت در مشهد ویژه مسافرین

مشهدسرا

کرایه سوئیت در مشهد ویژه مسافرین

برای اجاره سوئیت های مشهد برای چند روز نزدیک حرم با متراژ ۸۰ متر مربع، امکانات تلویزیون, وسایل آشپزی, اجاق گاز, سیستم گرمایشی و سرمایشی, پتو, مبلمان, یخچال و برخی امکانات نگهبانی, آسانسور, Wi Fi, ماکروفر، همراه با ظرفیت ۸ و ۲ اتاق خواب که در خیابان دریادل قرار گرفته است را با عالی ترین قیمت پیشنهادی در وب سایت مشهدسرا رزرو کنید. در صورتی که خواهان نزدیکی به حرم هستید می توان این واحد را برای اقامت در سفر خود انتخاب کنید.
سوئیت های مشهد که ما به شما پیشنهاد میکنیم و آن ها را در سایت مشاهده می فرمایید ، هر کدام دارای امکانات و ویژگی های مختص به خود هستند و با توجه به متراژ و امکانات قیمت های متفاوتی دارند . ولی همه ی نمونه هایی که برای شما مسافرین و زائرین در نظر گرفتیم در بهترین نقطه از شهر قرار گرفته اند که امکان دسترسی به حرم مطهر رضوی، بازارها ، رستوران ها و امکانات تفریحی را برای شما فراهم می کنند.
تیم پشتیبانی ما به صورت شبانه روزی در تلاش است تا بتوانند امن ترین و مطمئن ترین اقامتگاه ها را در راستای رضایت و امنیت خاطر شما را در زمینه ی اجاره سوئیت در مشهد نزدیک حرم ، رزرو سوئیت در مشهد ، سوئیت ارزان در مشهد و قیمت سوئیت در مشهد را فراهم کنند.

متراژ : ۸۰
ظرفیت : حداکثر ۸ نفر
تعداد خواب : ۲
آدرس : مشهد، خیابان دریادل

مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا پتو
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا نگهبانی
مشهدسرا آسانسور
مشهدسرا Wi Fi
مشهدسرا ماکروفر
خیابان دریادل
خیابان دریا دل تقریبا به مرکز شهر نزدیک می باشد و جزوه منطقه ی ثامن محسوب می شود. این خیابان از خیابان های قدیمی مشهد می باشد و دارای بافت قدیمی است. ایستگاه های متروی موجود در این خیابان دسترسی به اکثر نقاط شهر را اسان کرده است. هتل ها و مسافرت خانه های موجود در این محدوده، برای مسافرانی که نیاز به اسکان در مشهد دارند این محدوده که فاصله ی چندانی هم با حرم ندارد مناسب می باشد.

خیابان دریادل
فاصله تا حرم مطهر : ۵ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۸ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۱۹ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۳ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۲۰ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قوانین و مقررات اجاره سوئیت در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو سوئیت در مشهد

Icon

قیمت اجاره سوئیت در مشهد

قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید سوئیت مبله را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن و اجاره سوئیت الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
مهمترین مورد برای انتخاب سوئیت اجاره ای و سفری راحت و خاطره انگیز این نکته است که امنیت آن تضمین گردیده باشد.
هنگامی که در فضای وب به دنبال اقامتگاه برای رزروهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر و در کل سوئیت ارزان در مشهد را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند.
هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست. برخی از آن ها تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است.
ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا در داخل مشهد یا شهرهای دیگر بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت سوئیت در مشهد به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره با شماره های درج شده در وب سایت مشهد سرا تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
کرایه سوئیت در مشهد مبله - 538

کرایه سوئیت در مشهد مبله

قیمت خانه اجاره ای در مشهد - 566

قیمت خانه اجاره ای در مشهد

آپارتمان مشهد نزدیک حرم - 723

آپارتمان مشهد نزدیک حرم

منزل در مشهد روزانه - 385

منزل در مشهد روزانه