مشهدسرا

مشهدسرا

مشهدسرا

اتاق ارزان در مشهد خیابان طبرسی

رزرو اتاق در مشهد، مبله شده، ۱  خوابه، بسیار شیک واقع در خیابان خیابان طبرسی. این اتاق مبله داری کلیه امکانات رفاهی است که از جمله امکانات می توان به وسایل آشپزی, مبلمان, پتو, اجاق گاز, تلویزیون, سیستم گرمایشی و سرمایشی, یخچال اشاره کرد. ظرفیت این خانه ۶۰ متری در حدود ۵ نفر می باشد. این اتاق مبله ۱ خوابه داری سایر امکانات از جمله  Wi Fi, نگهبانی, ماکروفر, آسانسور می باشد که از هر جهت این منزل مبله را برای سکونت کوتاه مدت محیا کرده است.
اگر به دنبال یک تجربه شیرین از مسافرت به شهر مشهد هستید با ورود به وب سایت مشهدسرا می توانید به راحتی تجربه اتاق ارزان در مشهد را به دست آورید. وبسایت مشهدسرا در زمینه ی اجاره اتاق در مشهد، اجاره اتاق ارزان در مشهد،کرایه اتاق در مشهد و ... به صورت گسترده فعالیت می کند و این امکان را به شما می دهد تا در شهر مقدس مشهد در یکی از مناسب ترین اتاق ها ساکن شوید و بهترین و ارزان ترین اتاق های مبله در مشهد را برای اقامت خود انتخاب کنید.
در صورت هر گونه مشکل و پرسشی در مورد نحوه و شرایط اجاره اتاق در مشهد می توانید با پشتیبانی سایت که به صورت ۲۴ ساعته در هفت روز هفته فعال می باشند تماس حاصل نمائید و به رفع مشکل خود بپردازید.

متراژ : ۶۰
ظرفیت : حداکثر ۵ نفر
تعداد خواب : ۱
آدرس : خیابان طبرسی

مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا پتو
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا Wi Fi
مشهدسرا نگهبانی
مشهدسرا ماکروفر
مشهدسرا آسانسور
خیابان طبرسی
یکی از خیابان های پر رفت و آمد و پرتراکم در مرکز شهر مشهد،بلوار طبرسی می باشد. این خیابان از سمت شمالی حرم شروع می شود و بخاطر وجود آرامگاه شیخ طبرسی در این قسمت از حرم ،نامگذاری شده است. در این خیابان میدانی به اسم میدان طبرسی وجود دارد که بعد از صد متر، خیابان طبرسی دوم شروع می شود. دسترسی به مراکز خرید و حمل و نقل عمومی، از دیگر ویژگی های این خیابان می باشد. اگر در ذهن دارید که در مجاورت حرم رضوی سکنی گزینید به شما پیشنهاد می کنیم خیابان طبرسی را فراموش نکنید.
خیابان طبرسی
فاصله تا حرم مطهر : ۲.۵ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۵ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۱۵ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۰ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۲۰ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قوانین و مقررات رزرو

Icon

مزایای رزرو اتاق در مشهد

Icon

قیمت کرایه اتاق در مشهد

همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن و اجاره واحد در مشهد الزامی است.
قانون تحویل اتاق به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید آپارتمان مبله را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهد سرا در میان بگذارید.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر در مشهد اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل اجاره می باشد.
در صورت درخواست لغو رزرو ، اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
اجاره این واحدها یک راه حل کوتاه مدت و مناسب هستند که از اجاره‎ی هتل‌ها و یا اجاره سوئیت‌ های خالی بسیار سودمندتر می‌باشند. آن ها همراه با ارائه امکاناتی مانند مبل، صندلی، تخت، وسایل آشپزخانه و مواردی نظیر آسایش بیشتر، حفظ حریم خصوصی و استقلال را فراهم می‌کند و معمولا اجاره اتاق در مشهد نسبت به اجاره هتل‌ها و یا اتاق‌های هتل که بیش از حد کوچک هستند، بسیار ارزان‌تر می‌باشد.
به‎طور کلی، این واحدها مزایای زیادی دارند و برخی از افراد مجبور به رزرو هستند و بهترین گزینه برای آن‎ها به شمار می‌آید.
**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت کرایه اتاق به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره با شماره های درج شده در وب سایت مشهد سرا تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
اجاره خانه در طرقبه - 854

اجاره خانه در طرقبه

اجاره آپارتمان مبله در مشهد - 642

اجاره آپارتمان مبله در مشهد

اجاره و رزرو اتاق در مشهد - 425

اجاره و رزرو اتاق در مشهد

اجاره منزل در طرقبه مشهد نوساز - 842

اجاره منزل در طرقبه مشهد نوساز


تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه مشهدسرا می باشد