مشهدسرا

مشهدسرا

مشهدسرا

اجاره روزانه منزل در مشهد شیک

برای اقامت در مشهد می توانید این منزل مبله شیک را تحت عنوان اجاره منزل در مشهد برای چند روز در سایت مشهدسرا رزرو کنید. این منزل دارای متراژی در حدود ۲۱۰ متر مربع که در خیابان بلوار کامیاب واقع شده است. دارای کلیه امکانات رفاهی از جمله 
اجاق گاز, وسایل آشپزی, پتو, تلویزیون, مبلمان, سیستم گرمایشی و سرمایشی, یخچال است که ظرفیت اسکان ۳۰ نفر را داراست. این منزل همچنین دارای سایر امکانات رفاهی همچون اتو, جاروبرقی, Wi Fi, ماشین لباس شویی می باشد. برای رزرو این منزل اجاره ای مشهد میتوانید با تیم پشتیبانی مشهدسرا تماس بگیرید. این منزل در یکی از مناطق نشهد قرار دارد که دسترسی بسیار خوبی به حرم، مراکز خرید ، ایستگاه های حمل و نقل عمومی و رستوران ها دارد و میتواند یک گزینه مناسب برای اجاره منزل در مشهد برای چند روز باشد.
همچنین باید ذکر شود که در صورت اصافه شدن تعداد می توانید از طریق تیم پشتیبانی اقدام به دریافت سرویس خواب به تعداد نفرات بکنید. در رزرو منزل در مشهد عوامل زیادی درگیر هستند از جمله امکانات واحد، سال ساخت ، موقعیت مکانی ... برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت اجاره ها و همچنین نحوه اجاره روزانه منزل در مشهد، رزرو منزل در مشهد  و ... با مشاوران و کارشناسان ما از طریق شماره ها و راه های ارتباطی درج شده در سایت ، در تماس باشید.

متراژ : ۲۱۰
ظرفیت : حداکثر ۳۰ نفر
تعداد خواب : ۴
آدرس : بلوار کامیاب

مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا پتو
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا اتو
مشهدسرا جاروبرقی
مشهدسرا Wi Fi
مشهدسرا ماشین لباس شویی
بلوار کامیاب

بلوار کامیاب از سمت شمال به ایستگاه راه آهن ، از جنوب به خیابان کاشانی ، از غرب به بلوار عبدالمطلب و از شرق به بلوار وحدت ختم می شود. هر ساله یکی از مکان هایی که پر بازدید می شود و در محدوده ی این بلوار قرار دارد آرامگاه نادرشاه افشار می باشد که مورد توجه زائرین و مسافران می باشد که در منطقه ۲ مشهد قرار دارد.


بلوار کامیاب
فاصله تا حرم مطهر : ۵ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۴ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۱۲ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۳ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۳۲ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۷ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قیمت رزرو منزل در مشهد

Icon

قوانین و مقررات اجاره روازنه منزل در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو منزل در مشهد

**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره منزل با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید منزل اجاره ای را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن منزل الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
هنگامی که در فضای وب به دنبال رزرو منزلی مناسبهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند. مهمترین مورد برای انتخاب منزل اجاره ای در سفر این نکته است که امنیت آن اقامتگاه تضمین گردیده باشد و دسترسی های مناسبی داشته باشد. همچنین برخی از خانه های اجاره ای تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود در آن ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است. بنابراین هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.  به همین جهت ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا درون شهر ها بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
آپارتمان اجاره مشهد فول امکانات - 694

آپارتمان اجاره مشهد فول امکانات

 رزرو خانه مشهد - 954

 رزرو خانه مشهد

رزرو منزل کرایه ای در مشهد - 399

رزرو منزل کرایه ای در مشهد

رزرو آپارتمان مبله مشهد - 674

رزرو آپارتمان مبله مشهد


تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه مشهدسرا می باشد