مشهدسرا

مشهدسرا

مشهدسرا

اجاره روزانه منزل در مشهد

انتخاب رزرو منزل در مشهد با متراژی در حدود ۱۰۵ متر مربع واقع در خیابان خیابان آیت الله مکارم شیرازی (بالا خیابان) یک گزینه مناسب برای اقامت چند روزه در مشهد می باشد. این منزل با ظرفیت ۸ نفر و ۲ اتاق خواب که از امکانات یخچال, وسایل آشپزی, مبلمان, پتو, اجاق گاز, تلویزیون, سیستم گرمایشی و سرمایشی و سایر امکانات توالت فرنگی, میز ناهار خوری, آسانسور, ماکروفر میتواند نیاز شما در هر شرایط برآورده کند.
شاید هنگام سفر به شهر های بزرگ نظیر مشهد، این سوال ذهنتان را مشغول کرده باشد که برای اقامت، هتل بهتر است یا اجاره روزانه منزل در مشهد؟ و برای اقامت خود به دنبال بهترین انتخاب باشید. ابتدا متناسب با شرایط سفرتان، ویژگی های مثبت و منفی هریک را شناسایی و مقایسه کنید و هرکدام که متناسب با شرایط شما بهتر باشد را انتخاب کنید. اگر برای انتخاب بهترین مکان برای اقامت خود نیاز به مشورت دارید تا شرایط را بهتر بسنجید می توانید با تیم پشتیبانی مشهد سرا تماس حاصل نمائید. و در صورت دست یابی به نتیجه مورد نظر به رزرو منزل در مشهد اقدام کنید.
 وبسایت مشهد سرا در زمینه های مختلف اجاره سوئیت و آپارتمان و منزل و ... فعالیت دارد و در مورد اجاره منزل تحت عنوان های رزرو منزل در مشهد، منزل کرایه ای در مشهد، منزل اجاره ای در مشهد برای چند روز، اجاره روزانه منزل در مشهد فعالیت دارد. در صورت تمایل و یا نیاز داشتن به راهنمایی بیشتر و کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با وبسایت مشهدسرا یا شماره های درج شده در سایت برای رزرو منزل در مشهد نزدیک حرم تماس بگیرید.

متراژ : ۱۰۵
ظرفیت : حداکثر ۸ نفر
تعداد خواب : ۲
آدرس : مشهد، خیابان آیت الله مکارم شیرازی (بالا خیابان)

مشهدسرا یخچال
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا پتو
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا توالت فرنگی
مشهدسرا میز ناهار خوری
مشهدسرا آسانسور
مشهدسرا ماکروفر
خیابان آیت الله مکارم شیرازی (بالا خیابان)
خیابان شیرازی در سمت غرب می باشد و از خیابان های پر رفت و آمد شهر مشهد می باشد. این خیابان چون سمت بالای حرم می باشد به این خیابان و محله های اطراف آن، بالاخیابان می گویند. اماکن تاریخی چون آرامگاه نادرشاه در خیابان شیرازی قرار دارد.یکی از خیابان های اصلی به حرم امام رضا(ع) خیابان شیرازی می باشد ، پس طبیعی  است که اماکن عمومی از جمله: مراکز خرید، مساجد، رستوران ها و فست فودها و هتل ها در این خیابان واقعع شده باشند.با اسکان در این خیابان دیگر نگران اتلاف وقت خود نباشید و از مسافرت لذت ببرید
خیابان آیت الله مکارم شیرازی
فاصله تا حرم مطهر : ۳ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۷ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۱۸ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۲ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه :  ۲۵ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۸ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قیمت رزرو منزل در مشهد

Icon

قوانین و مقررات اجاره روازنه منزل در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو منزل در مشهد

**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره منزل با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید منزل اجاره ای را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن منزل الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
هنگامی که در فضای وب به دنبال رزرو منزلی مناسبهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند. مهمترین مورد برای انتخاب منزل اجاره ای در سفر این نکته است که امنیت آن اقامتگاه تضمین گردیده باشد و دسترسی های مناسبی داشته باشد. همچنین برخی از خانه های اجاره ای تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود در آن ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است. بنابراین هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.  به همین جهت ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا درون شهر ها بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
رزرو سوئیت آپارتمان در مشهد مناسب برای اسکان موقت - 581

رزرو سوئیت آپارتمان در مشهد مناسب برای اسکان موقت

اجاره و رزرو اتاق مشهد - 428

اجاره و رزرو اتاق مشهد

اجاره آپارتمان مبله در مشهد روزانه - 646

اجاره آپارتمان مبله در مشهد روزانه

سوئیت در شاندیز - 897

سوئیت روزانه در شاندیز مشهد با امکانات


تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه مشهدسرا می باشد