مشهدسرا

مشهدسرا

مشهدسرا

رزرو منزل اجاره ای در مشهد برای چند روز

این منزل نمونه ای برای اجاره منزل مبله در مشهد است که در خیابان بلوار فلسطین با متراژی در حدود ۲۵۰ متر قرار دارد. این منزل مبله دارای  تمامی امکانات مورد نیاز مانند پتو, سیستم گرمایشی و سرمایشی, اجاق گاز, مبلمان, وسایل آشپزی, یخچال, تلویزیون می باشد. و همچنین دارای ۴ اتاق خواب با امکانات کامل است. این منزل کرایه ای در مشهد اماده شده برای کسانی که به دنبال یک سفر بدون دردسر به شهر مشهد هستند.
طبیعتا یافتن منزل اجاره ای در مشهد که مناسب باشد برای کسانی که به فکر سفر هستند اولین دغدغه مهم آنها به شمار می رود تا بتوانند سفری مطمئن و خاطره انگیزی داشته باشند. پس اگر به فکر مسافرت هستید بهتر است هر چه زودتر دست به کار شوید و یک مکان مناسب را حتی پیش از شروع سفرتان انتخاب کنید برای این کار بهترین پیشنهاد استفاده از خدمات سایت مشهدسرا ست. شما به راحتی می توانید با ورود به سایت برای منزل اجاره ای در مشهد برای چند روز اقدام کنید.
برای مسافرت به مشهد در صورت تمایل می توانید با مشاورین مشهدسرا که به صورت شبانه فعالیت می کنند تا  برای شما محل اقامت مناسب و درخوری را محیا کنند، از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و مشاوره ی خود را به صورت رایگان در خصوص قیمت ها و مشخصات رزرو منزل در مشهد دریافت کنید.

متراژ : ۲۵۰
ظرفیت : حداکثر ۳۰ نفر
تعداد خواب : ۴
آدرس : بلوار فلسطین

مشهدسرا پتو
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا پارکینگ
مشهدسرا جاروبرقی
مشهدسرا نگهبانی
مشهدسرا میز ناهار خوری
بلوار فلسطین
بلوار فلسطین جزوه بات های قدیمی شهر مشهد با ترافیک نیمه سنگین می باشد. در این بلوار خیلی از فروشگاه های موکت، پرده، شیرآلات، جکوزی و کاغذ دیواری قرار دارد. واحد خواهران دانشگاه امام رضا (ع) در این بلوار و در مجاورت این خیابان، برجی تاریخی به نام برج سلمان قرار دارد که در منطقه ی ۱ مشهد واقع شده اند. بلوار فلسطین
فاصله تا حرم مطهر : ۵ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۹ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۱۶ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۳ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۲۲ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قیمت رزرو منزل در مشهد

Icon

قوانین و مقررات اجاره روازنه منزل در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو منزل در مشهد

**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره منزل با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید منزل اجاره ای را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن منزل الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
هنگامی که در فضای وب به دنبال رزرو منزلی مناسبهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند. مهمترین مورد برای انتخاب منزل اجاره ای در سفر این نکته است که امنیت آن اقامتگاه تضمین گردیده باشد و دسترسی های مناسبی داشته باشد. همچنین برخی از خانه های اجاره ای تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود در آن ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است. بنابراین هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.  به همین جهت ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا درون شهر ها بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
اتاق اجاره ای در مشهد برای چند روز - 448

اتاق اجاره ای در مشهد برای چند روز

آپارتمان مبله در مشهد با امکانات - 686

آپارتمان مبله در مشهد با امکانات

اجاره اتاق روزانه در وکیل آباد مشهد - 1597

اجاره اتاق روزانه در وکیل آباد مشهد

اجاره اتاق ارزان در مشهد هفتگی - 459

اجاره اتاق ارزان در مشهد هفتگی


تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه مشهدسرا می باشد