مشهدسرا

مشهدسرا

مشهدسرا

منزل اجاره ای در مشهد برای چند روز

اگر به دنبال مکانی برای رزرو منزل در مشهد  در مکانی دنج در خیابان خیابان امام خمینی ، با امکانات کامل رفاهی از جمله وسایل آشپزی, پتو, یخچال, سیستم گرمایشی و سرمایشی, تلویزیون, اجاق گاز, مبلمان هستید می توانید از وب سایت مشهدسرا کمک بگیرید. منزل فوق با ظرفیت اسکان ۱۸ نفر و برخورداری از سایر امکانات رفاهی از جمله میز ناهار خوری, Wi Fi, سشوار, ماکروفر یک گزینه مناسب برای منزل اجاره ای در مشهد برای چند روز می باشد. این منزل دارای ۳ اتاق خواب با امکانات کامل می باشد که یک استراحت دلچسب را برای شما به ارمغان خواهد آورد. باید یاداور شد که اگر تعداد مهمانان شما از ظرفیت اتاق ها بیشتر است می توانید با هماهنگ کردن با تیم پشتیبانی امکانات لازم برای استراحت شبانه را از مسئول مربوطه تحویل بگیرید.
همچین برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت اجاره روزانه منزل در مشهد، نحوه ی رزرو منزل در مشهد ، شرایط منزل کرایه ای در مشهد و ... با پشتیبانی سایت مشهدسرا که به صورت ۲۴ ساعته فعال می باشد تماس حاصل فرمائید. یکی از نکات قابل توجهی که باید در هنگام مسافرت و اسکان گرفتن ، مورد ارزیابی قرار گیرد، اطمینان پیدا کردن از محل اقامت خوب می باشد. تمامی نمونه های موجود در این سایت ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد خود را دارند. تیم پشتیبانی ما، به صورت تمام وقت تمام تلاش خود را می کند تا برای اسکان گرفتن شما مسافران عزیز، بهترین خدمات را ارائه کرده و در این مسیر، سفری خاطره انگیز را به شما هدیه بدهد.

متراژ : ۱۲۵
ظرفیت : حداکثر ۱۸ نفر
تعداد خواب : ۳
آدرس : خیابان امام خمینی

مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا پتو
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا میز ناهار خوری
مشهدسرا Wi Fi
مشهدسرا سشوار
مشهدسرا ماکروفر
خیابان امام خمینی
خیابان امام خمینی در ابتدا ارگ و سپس به نام پهلوی انتقال یافت و در حال حاضر همه آن را به خیابان امام خمینی می شناسند.بین خیابان یکی از مهم ترین بافت های قدیمی شهر مشهد به حساب می آید که در منطقه ی ۸ کنونی قرار دارد.از بناهای تاریخی که در این خیابان به نام های برج ، بارویی و قلعه ارگ در زمان شاه سلطان حسین صفوی بودند دیگر خبری نیست و از بین رفته اند.در گذشته اگر کسی قصد مسافرت به مشهد از ضلع جنوب شرقی  را داشت، ابتدا باید از ارگ حکومتی عبور که به دروازه ارگ مشهور بوده است عبور می کرد .

خیابان امام خمینی
فاصله تا حرم مطهر : ۱۲ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۱۴ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۲۵ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۳ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۲۹ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قیمت رزرو منزل در مشهد

Icon

قوانین و مقررات اجاره روازنه منزل در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو منزل در مشهد

**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره منزل با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید منزل اجاره ای را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن منزل الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
هنگامی که در فضای وب به دنبال رزرو منزلی مناسبهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند. مهمترین مورد برای انتخاب منزل اجاره ای در سفر این نکته است که امنیت آن اقامتگاه تضمین گردیده باشد و دسترسی های مناسبی داشته باشد. همچنین برخی از خانه های اجاره ای تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود در آن ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است. بنابراین هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.  به همین جهت ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا درون شهر ها بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
اجاره منزل در طرقبه مشهد نوساز - 842

اجاره روزانه منزل در طرقبه مشهد نوساز

خانه اجاره ای در مشهد برای زائر - 668

خانه اجاره ای در مشهد برای زائر

اجاره اتاق در مشهد چند روزه - 1570

اجاره اتاق در مشهد چند روزه

اجاره سوئیت در مشهد نزدیک حرم فول امکانات - 563

اجاره سوئیت در مشهد نزدیک حرم فول امکانات


تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه مشهدسرا می باشد