advertise
مشهدسرا

مشهدسرا

مشهدسرا

منزل اجاره ای در مشهد برای چند روز

این منزل اجاره ای در مشهد با متراژی در حدود ۱۱۰ متر مربع واقع در خیابان خیابان خسروی نو است که دارای کلیه امکانات رفاهی از جمله یخچال, وسایل آشپزی, تلویزیون, پتو, اجاق گاز, سیستم گرمایشی و سرمایشی, مبلمان است که ظرفیت اسکان ۸ نفر است. این منزل همچنین دارای _ اتاق خواب با کلیه امکانات رفاهی برای استراحت می باشد که قادر است شما را کاملا سرحال و آماده برای فردای پر تلاش کند. همچنین در صورت اضافه شدم مهمان با تماس با تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته مشهدسرا اعلام کنید تا به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار شما قرار دهند.
وبسایت مشهد سرا در زمینه ی اجاره منزل در مشهد برای مسافر، رزرو منزل در مشهد، منزل کرایه ای در مشهد، منزل اجاره ای در مشهد برای چند روز، اجاره روزانه منزل در مشهد و ... به صورت گسترده فعالیت می کند و این امکان را به شما می دهد تا در شهر مشهد در یکی از مناسب ترین اتاق ها ساکن شوید و از اجاره منزل مبله در مشهد و اقامت در آن لذت ببرید.

متراژ : ۱۱۰
ظرفیت : حداکثر ۸ نفر
تعداد خواب : ۲
آدرس : مشهد، خیابان خسروی نو

مشهدسرا یخچال
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا پتو
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا ماشین لباس شویی
مشهدسرا آسانسور
مشهدسرا سشوار
مشهدسرا جاروبرقی
خیابان خسروی نو
اگر به دنبال بورس طلا و جواهرات در مشهد هستی ما به شما خیابان خسروی نو را پیشنهاد می کنیم . این خیابان در نزدیکی خیابان های مهم شهر مشهد قرار دارد که در اخر به حرم مطهر منتهی می شود. این خیابان برای دسترس به حرم، بازارهای مهم ، هتل های چندستاره  و اماکن تاریخی دسترسی دارد که برای اسکان مسافرین و زائرین نیز مناسب می باشد.

خیابان خسروی نو
فاصله تا حرم مطهر : ۴ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۶ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۲۰ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۲ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۳۰ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قیمت رزرو منزل در مشهد

Icon

قوانین و مقررات اجاره روازنه منزل در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو منزل در مشهد

**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره منزل با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید منزل اجاره ای را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن منزل الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
هنگامی که در فضای وب به دنبال رزرو منزلی مناسبهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند. مهمترین مورد برای انتخاب منزل اجاره ای در سفر این نکته است که امنیت آن اقامتگاه تضمین گردیده باشد و دسترسی های مناسبی داشته باشد. همچنین برخی از خانه های اجاره ای تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود در آن ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است. بنابراین هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.  به همین جهت ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا درون شهر ها بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
اجاره آپارتمان مبله لوکس در مشهد در منطقه شاندیز - 1660

اجاره آپارتمان مبله لوکس در مشهد در منطقه شاندیز

رزرو سوئیت آپارتمان در مشهد مناسب برای اسکان موقت - 581

رزرو سوئیت آپارتمان در مشهد مناسب برای اسکان موقت

قیمت خانه اجاره ای در مشهد بصورت ماهانه - 569

قیمت خانه اجاره ای در مشهد بصورت ماهانه

اجاره خانه روزانه در مشهد با امکانات مناسب - 655

اجاره خانه روزانه در مشهد با امکانات مناسب