مشهدسرا > اجاره روزانه در مشهد > منزل کرایه ای در مشهد شیک
مشهدسرا

مشهدسرا

مشهدسرا

منزل کرایه ای در مشهد شیک

برای اقامت در مشهد می توانید این منزل مبله شیک را تحت عنوان اجاره منزل در مشهد برای چند روز در سایت مشهدسرا رزرو کنید. این منزل دارای متراژی در حدود ۱۶۵ متر مربع که در خیابان خیابان ولایت واقع شده است. دارای کلیه امکانات رفاهی از جمله 
سیستم گرمایشی و سرمایشی, یخچال, تلویزیون, پتو, مبلمان, اجاق گاز, وسایل آشپزی است که ظرفیت اسکان ۱۸ نفر را داراست. این منزل همچنین دارای سایر امکانات رفاهی همچون Wi Fi, میز ناهار خوری, جاروبرقی, ماکروفر می باشد. برای رزرو این منزل اجاره ای مشهد میتوانید با تیم پشتیبانی مشهدسرا تماس بگیرید. این منزل در یکی از مناطق نشهد قرار دارد که دسترسی بسیار خوبی به حرم، مراکز خرید ، ایستگاه های حمل و نقل عمومی و رستوران ها دارد و میتواند یک گزینه مناسب برای اجاره منزل در مشهد برای چند روز باشد.
همچنین باید ذکر شود که در صورت اصافه شدن تعداد می توانید از طریق تیم پشتیبانی اقدام به دریافت سرویس خواب به تعداد نفرات بکنید. در رزرو منزل در مشهد عوامل زیادی درگیر هستند از جمله امکانات واحد، سال ساخت ، موقعیت مکانی ... برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت اجاره ها و همچنین نحوه اجاره روزانه منزل در مشهد، رزرو منزل در مشهد  و ... با مشاوران و کارشناسان ما از طریق شماره ها و راه های ارتباطی درج شده در سایت ، در تماس باشید.

متراژ : ۱۶۵
ظرفیت : حداکثر ۱۸ نفر
تعداد خواب : ۳
آدرس : مشهد، خیابان ولایت

مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا پتو
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا Wi Fi
مشهدسرا میز ناهار خوری
مشهدسرا جاروبرقی
مشهدسرا ماکروفر
خیابان ولایت
خیابان ولایت را عموما با اسم بلوار ولایت می شناسند که با نزدیکی به حرم و پارک و فضای تفریحی بوستان ارم و وحدت و بیمارستان های که در حاشیه ی این خیابان قرار دارند از خیابان های پرتردد محسوب می شود.همچنین این خیابان دارای هتل های اقامتی و مراکز خرید که برای استفاده ی مسافران و زائران می باشد.
خیابان ولایت
فاصله تا حرم مطهر : ۶.۵ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید:۳.۵ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۲۰ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۲ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۲۵ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۶ کیلومتر
سایر توضیحات لازم
Icon

قیمت رزرو منزل در مشهد

Icon

قوانین و مقررات اجاره روازنه منزل در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو منزل در مشهد

**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره منزل با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید منزل اجاره ای را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن منزل الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
هنگامی که در فضای وب به دنبال رزرو منزلی مناسبهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند. مهمترین مورد برای انتخاب منزل اجاره ای در سفر این نکته است که امنیت آن اقامتگاه تضمین گردیده باشد و دسترسی های مناسبی داشته باشد. همچنین برخی از خانه های اجاره ای تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود در آن ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است. بنابراین هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.  به همین جهت ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا درون شهر ها بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
کرایه سوئیت در مشهد با امکانات عالی - 321

کرایه سوئیت در مشهد با امکانات عالی - ۳۲۱

سوئیت اجاره ای مشهد به صورت مبله - 677

سوئیت اجاره ای مشهد به صورت مبله - ۶۷۷

اجاره روزانه خانه در مشهد با قیمت مناسب - 496

اجاره روزانه خانه در مشهد با قیمت مناسب - ۴۹۶

اتاق ارزان در مشهد - 466

اتاق ارزان در مشهد - ۴۶۶


تمامی حقوق این سایت متعلق به