مشهدسرا

مشهدسرا

رزرو منزل در مشهد

انتخاب رزرو منزل در مشهد با متراژی در حدود ۲۱۵ متر مربع واقع در خیابان خیابان مطهری یک گزینه مناسب برای اقامت چند روزه در مشهد می باشد. این منزل با ظرفیت ۳۰ نفر و ۴ اتاق خواب که از امکانات سیستم گرمایشی و سرمایشی, یخچال, تلویزیون, پتو, مبلمان, اجاق گاز, وسایل آشپزی و سایر امکانات جاروبرقی, آسانسور, سشوار, پارکینگ میتواند نیاز شما در هر شرایط برآورده کند.
شاید هنگام سفر به شهر های بزرگ نظیر مشهد، این سوال ذهنتان را مشغول کرده باشد که برای اقامت، هتل بهتر است یا اجاره روزانه منزل در مشهد؟ و برای اقامت خود به دنبال بهترین انتخاب باشید. ابتدا متناسب با شرایط سفرتان، ویژگی های مثبت و منفی هریک را شناسایی و مقایسه کنید و هرکدام که متناسب با شرایط شما بهتر باشد را انتخاب کنید. اگر برای انتخاب بهترین مکان برای اقامت خود نیاز به مشورت دارید تا شرایط را بهتر بسنجید می توانید با تیم پشتیبانی مشهد سرا تماس حاصل نمائید. و در صورت دست یابی به نتیجه مورد نظر به رزرو منزل در مشهد اقدام کنید.
 وبسایت مشهد سرا در زمینه های مختلف اجاره سوئیت و آپارتمان و منزل و ... فعالیت دارد و در مورد اجاره منزل تحت عنوان های رزرو منزل در مشهد، منزل کرایه ای در مشهد، منزل اجاره ای در مشهد برای چند روز، اجاره روزانه منزل در مشهد فعالیت دارد. در صورت تمایل و یا نیاز داشتن به راهنمایی بیشتر و کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با وبسایت مشهدسرا یا شماره های درج شده در سایت برای رزرو منزل در مشهد نزدیک حرم تماس بگیرید.

متراژ : ۲۱۵
ظرفیت : حداکثر ۳۰ نفر
تعداد خواب : ۴
آدرس : خیابان مطهری

مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا پتو
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا جاروبرقی
مشهدسرا آسانسور
مشهدسرا سشوار
مشهدسرا پارکینگ
خیابان مطهری
خیابان مطهری در منطقه ۲ مشهد قرار دارد که ضلع شمالی این خیابان از چهارراه میدان بر شروع می شود. از جمله اماکن تفریحی و گردشگری که می توان در حاشیه ی این خیابان نام برد پارک مطهری می بباشد. 

خیابان مطهری
فاصله تا حرم مطهر : ۴ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۳ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۲۰ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۰ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۳۰ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قیمت رزرو منزل در مشهد

Icon

قوانین و مقررات اجاره روازنه منزل در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو منزل در مشهد

**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره منزل با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید منزل اجاره ای را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن منزل الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
هنگامی که در فضای وب به دنبال رزرو منزلی مناسبهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند. مهمترین مورد برای انتخاب منزل اجاره ای در سفر این نکته است که امنیت آن اقامتگاه تضمین گردیده باشد و دسترسی های مناسبی داشته باشد. همچنین برخی از خانه های اجاره ای تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود در آن ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است. بنابراین هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.  به همین جهت ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا درون شهر ها بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
آپارتمان نزدیک حرم مشهد - 726

آپارتمان نزدیک حرم مشهد

رزرو سوئیت در مشهد نزدیک حرم - 587

رزرو سوئیت در مشهد نزدیک حرم

اجاره خانه در مشهد روزانه برای چند نفر - 628

اجاره خانه در مشهد خیابان طبرسی روزانه برای چند نفر

اجاره آپارتمان در آبادگران مشهد - 805

اجاره روزانه آپارتمان در آبادگران مشهد شیک


تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه مشهدسرا می باشد