مشهدسرا

مشهدسرا

مشهدسرا

رزرو منزل در مشهد

اگر قصد اجاره منزل در مشهد برای چند روز را دارید و به دنبال منزلی مناسب هستید، پیشنهاد تیم مشهدسرا مکان فوق یعنی منزل اجاره ای در مشهد در خیابان خیابان پنجراه است. این منزل دارای متراژی در حدود ۲۰۰ متر مربع است که قابلیت ظرفیت ۱۸ را دارد. دارای _ اتاق خواب و امکاناتی همچون _ و دیگر امکاناتی همچون _ است. که کامل بودن این امکانات، شما را برای اقامت چند روزه در شهر مشهد فراهم می کند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد رزرو منزل در مشهد از طریق تلفن با ما تماس بگیرید تا هر گونه نیاز شما در این زمینه پاسخ داده شود. وب سایت مشهدسرا برای راحتی شما مسافرین گرامی، انواع اقامتگاه را در سایت تخصصی خود جمع آوری نموده است تا اجاره منزل مبله در مشهد به راحتی برای یک روز تا چند روز امکانپذیر باشد. ما لیست کاملی از منزل اجاره مشهد، منزل در مشهد، منزل مبله در مشهد، اجاره منزل مشهد و ... را جهت بررسی شما مسافرین عزیز جمع آوری نموده تا با اطمینان خاطر اقدام به انتخاب محل اقامت خود نمایید.

متراژ : ۲۰۰
ظرفیت : حداکثر ۱۸ نفر
تعداد خواب : ۳
آدرس : خیابان پنجراه

مشهدسرا یخچال
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا پتو
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا ماشین لباس شویی
مشهدسرا توالت فرنگی
مشهدسرا Wi Fi
مشهدسرا نگهبانی
خیابان پنجراه
نام خیابان پنجراه از وصل شدن پنج خیابان اصلی در مشهد به یکدیگر گرفته شده است.برای دسترسی به بناهای تاریخی از جمله خانه توکلی، خانه تاریخی داروغه و بوستان های فهمیده و وحدت که یکی از بزرگترین بوستان ها درشهر مشهد می باشند ، از این محدوده استفاده کنید. امیدوارم با اسکان گرفتن در این محدوده سفر خوبی را برای خود و دوستان رقم بزنید.
خیابان پنجراه
فاصله تا حرم مطهر : ۲.۵ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید:۵ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۲۰ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۲ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۲۵ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۳ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قیمت رزرو منزل در مشهد

Icon

قوانین و مقررات اجاره روازنه منزل در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو منزل در مشهد

**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره منزل با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید منزل اجاره ای را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن منزل الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
هنگامی که در فضای وب به دنبال رزرو منزلی مناسبهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند. مهمترین مورد برای انتخاب منزل اجاره ای در سفر این نکته است که امنیت آن اقامتگاه تضمین گردیده باشد و دسترسی های مناسبی داشته باشد. همچنین برخی از خانه های اجاره ای تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود در آن ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است. بنابراین هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.  به همین جهت ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا درون شهر ها بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
کرایه سوئیت در مشهد مبله - 538

کرایه سوئیت در مشهد مبله

خانه کرایه ای در مشهد ویژه زائرین - 619

خانه کرایه ای در مشهد ویژه زائرین

اجاره آپارتمان در مشهد نزدیک حرم 110 متری - 721

اجاره آپارتمان در مشهد نزدیک حرم ۱۱۰ متری

اجاره سوییت در مشهد بصورت روزانه - 301

اجاره سوییت در مشهد بصورت روزانه


تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه مشهدسرا می باشد