اجاره روزانه سوییت در مشهد

اجاره روزانه سوییت در مشهد

اجاره روزانه سوییت در مشهد

اجاره سوئیت در مشهد برای مسافر

مکانی مناسب برای اجاره روزانه سوئیت در مشهد ، دارای متراژ ۵۰ متر مربع، ۰ اتاق خواب که امکانات مبلمان, تلویزیون, پتو, وسایل آشپزی, سیستم گرمایشی و سرمایشی, اجاق گاز, یخچال و برخی امکانات جاروبرقی, آسانسور, توالت فرنگی, میز ناهار خوری را همراه با ۳ نفر ظرفیت دارد. این واحد درخیابان شهید نواب صفوی قرار گرفته است گه یکی از نقاط مناسب برای مسافران هنگام مسافرت می باشد. زیرا این نقطه امکان دسترسی به حرم امام رضا(ع) را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما فراهم میکند.
علت استفاده ی زیاد مسافران از سوئیت نسبت به هتل ها، قیمت مناسب تری است که نسبت به هتل ها دارند. این نمونه از جمله نمونه هایی است که قیمت مناسبی را نسبت محدوده و مکان های دسترسی در اطراف خود دارد.
امروزه با توجه به حجم زیاد استفاده ی کاربران از اینترنت و جستجو در سایت ها برای اجاره سوئیت در مشهد ، تیم پشتیبانی مشهدسرا در طول این چندین سال سابقه ی خود نظر دارد که بتواند در راستای جلب رضایت شما کاربران عزیز، خدمات خود را در قالب کرایه و رزرو سوئیت در مشهد نزدیک حرم ارائه دهد.
در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی قیمت سوییت در مشهد و کرایه سوئیت در مشهد با مشاورین و کارشناس ما ، که آماده ی پاسخگویی به صورت ۲۴ ساعته می باشند از طریق شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

متراژ : ۵۰
ظرفیت : حداکثر ۳ نفر
تعداد خواب : ۰
آدرس : خیابان شهید نواب صفوی

مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا پتو
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا جاروبرقی
مشهدسرا آسانسور
مشهدسرا توالت فرنگی
مشهدسرا میز ناهار خوری
خیابان شهید نواب صفوی
خیابان شهید نواب صفوی در منطقه ثامن و در ضلع شرقی حرم رضوی قرار دارد. مردم محلی مشهد، این خیابان را به اسم پایین خیابان می شناسند و در آن مغازه های بزرگ و کوچک بسیار زیادی برای زائران وجود دارد.  خیابان نواب صفوی یا پایین خیابان از شمال به بلوار امیرالمومنین و شارستان رضوی و از غرب به حرم امام رضا (ع)، از جنوب به عیدگاه و از شرق به بلوار وحدت می‌رسد. همچنین نزدیکی به اماکن عمومی، اماکن تاریخی، نانوایی، رستوران،گرمابه ، هتل ها و مسافرت خانه ها،ایستگاه های حمل و نقل عمومی و مراکز خرید باعث پررنگ تر شدن قس خیابان شهید نواب صفوی شده است. امیدواریم با سکونت یافتن در این خیابان از مسافرت خود به اندازه ی کافی لذت ببرید.
خیابان شهید نواب صفوی
فاصله تا حرم مطهر : ۳.۵ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۶.۵ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۱۶.۵ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۳ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۲۳ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۷ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قوانین و مقررات اجاره سوئیت در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو سوئیت در مشهد

Icon

قیمت اجاره سوئیت در مشهد

قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید سوئیت مبله را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن و اجاره سوئیت الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
مهمترین مورد برای انتخاب سوئیت اجاره ای و سفری راحت و خاطره انگیز این نکته است که امنیت آن تضمین گردیده باشد.
هنگامی که در فضای وب به دنبال اقامتگاه برای رزروهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر و در کل سوئیت ارزان در مشهد را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند.
هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست. برخی از آن ها تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است.
ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا در داخل مشهد یا شهرهای دیگر بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت سوئیت در مشهد به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره با شماره های درج شده در وب سایت مشهد سرا تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
سوییت اجاره ای در مشهد روزانه - 317

سوییت اجاره ای در مشهد روزانه

خانه اجاره ای در مشهد - 578

خانه اجاره ای در مشهد

سوئیت آپارتمان مشهد شیک - 564

سوئیت آپارتمان مشهد شیک

اجاره سوئیت در مشهد نزدیک حرم 100 متری - 1550

اجاره سوئیت در مشهد نزدیک حرم ۸۵ متری


تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه مشهدسرا می باشد