advertise
 قیمت سوئیت آپارتمان در مشهد نزدیک حرم | مشهدسرا

 قیمت سوئیت آپارتمان در مشهد نزدیک حرم | مشهدسرا

 قیمت سوئیت آپارتمان در مشهد نزدیک حرم | مشهدسرا

مشهدسرا

 قیمت سوئیت آپارتمان در مشهد نزدیک حرم

برای رزرو سوئیت آپارتمان مبله در مشهد با قیمت مناسب، این واحد پیشنهادی با متراژ ۸۰ متر مربع، که در خیابان شهید نواب صفوی ، همراه با ۸ نفر ظرفیت ، ۲ اتاق خواب، با امکانات وسایل آشپزی, پتو, یخچال, مبلمان, سیستم گرمایشی و سرمایشی, تلویزیون, اجاق گاز و سایر امکانات مانند پارکینگ, میز ناهار خوری, آسانسور, نگهبانی قرار دارد ، می تواند جایگاه مناسبی برای شما زائرین عزیز باشد. اگر مایل به رزرو سوئیت آپارتمان در مشهد در محدوده مراکز خرید، مکان های تاریخی، حمل ونقل عمومی، گرمابه، رستوران ها، فضاسبز ها و پارک ها و سینما می باشید، این سوئیت آپارتمان مشهد پیشنهاد مناسبی برای سلیقه ی شما مسافران عزیز در طول سفر به این شهر مقدس می باشد.
علت اینکه بیشتر مسافران کرایه سوئیت آپارتمان را به هتل و اماکن اقامتی دیگر ترجیح می دهند این است هم قیمت و کیفیت مناسبی دارند، هم حس راحتی بیشتری به شما مسافران می دهد. مهمترین نکته برای زائرین و مسافرین، کرایه سوئیت آپارتمان در مشهد مناسب برای سفری ماندگار در ذهن این است که امنیت آن واحد مطمئن و تضمین شده باشد ، به همین خاطر تیم پشتیبانی ما برای آسودگی خیال شما عزیزان، به صورت شبانه روزی در تلاش است که با پیشنهاد سوئیت آپارتمان های مشهد به مسافران ، رضایت کامل شما را جلب کند.
اگر شما عزیزان تمایل به اطلاعات بیشتر و دقیق تر در زمینه قیمت سوئیت آپارتمان در مشهد ، اجاره سوئیت آپارتمان مبله و لوکس و سوئیت آپارتمان مشهد نزدیک حرم را دارید، به وبسایت مشهدسرا مراجعه کرده و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید ، تا مشاوران و کارشناس ما، در کوتاه ترین زمان ممکن محل اقامت موردنظرتان را برایتان فراهم کنند.

متراژ : ۸۰
ظرفیت : حداکثر ۸ نفر
تعداد خواب : ۲
آدرس : خیابان شهید نواب صفوی

مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا پتو
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا پارکینگ
مشهدسرا میز ناهار خوری
مشهدسرا آسانسور
مشهدسرا نگهبانی
خیابان شهید نواب صفوی
خیابان شهید نواب صفوی در منطقه ثامن و در ضلع شرقی حرم رضوی قرار دارد. مردم محلی مشهد، این خیابان را به اسم پایین خیابان می شناسند و در آن مغازه های بزرگ و کوچک بسیار زیادی برای زائران وجود دارد.  خیابان نواب صفوی یا پایین خیابان از شمال به بلوار امیرالمومنین و شارستان رضوی و از غرب به حرم امام رضا (ع)، از جنوب به عیدگاه و از شرق به بلوار وحدت می‌رسد. همچنین نزدیکی به اماکن عمومی، اماکن تاریخی، نانوایی، رستوران،گرمابه ، هتل ها و مسافرت خانه ها،ایستگاه های حمل و نقل عمومی و مراکز خرید باعث پررنگ تر شدن قس خیابان شهید نواب صفوی شده است. امیدواریم با سکونت یافتن در این خیابان از مسافرت خود به اندازه ی کافی لذت ببرید.
خیابان شهید نواب صفوی
فاصله تا حرم مطهر : ۳.۵ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۶.۵ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۱۶.۵ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۳ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۲۳ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۷ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قوانین رزرو سوئیت اپارتمان مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو اقامتگاه

Icon

قیمت اجاره سوئیت آپارتمان در مشهد

همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن و اجاره سوئیت اپارتمان الزامی است.
قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید آن را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن سوئیت آپارتمان های مشهد
موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
هنگامی که در فضای وب به دنبال اقامتگاه برای رزرو سوئیت آپارتمان در مشهدهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر و در کل سوئیت ارزان در مشهد را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند. مهمترین مورد برای انتخاب اقامتگاه و سفری راحت و خاطره انگیز این نکته است که امنیت آن تضمین گردیده باشد.
هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست. برخی از آن ها تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است.
ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا در داخل مشهد یا شهرهای دیگر بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت سوئیت در مشهد به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره با شماره های درج شده در وب سایت مشهد سرا تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
اتاق ارزان در مشهد - 463

اتاق ارزان در مشهد خیابان طبرسی

رزرو سوئیت آپارتمان در مشهد شیک - 586

رزرو سوئیت آپارتمان در مشهد شیک

اجاره سوئیت اپارتمان مشهد با امکانات - 546

اجاره سوئیت اپارتمان مشهد با امکانات

اجاره ی روزانه خانه لوکس در مشهد - 1624

اجاره ی روزانه خانه لوکس در مشهد