advertise
قیمت سوئیت آپارتمان در مشهد با خدمات تضمین شده _ مشهد سرا

قیمت سوئیت آپارتمان در مشهد با خدمات تضمین شده _ مشهد سرا

قیمت سوئیت آپارتمان در مشهد با خدمات تضمین شده _ مشهد سرا

مشهدسرا

 قیمت سوئیت آپارتمان در مشهد با خدمات تضمین شده

قیمت مناسب و به صرفه برای اجاره سوئیت ارزان در مشهد، با ۸ نفر ظرفیت، در بلوار کامیاب ، با متراژ ۹۰ متر مربع ، ۲ اتاق خواب که از امکانات تلویزیون, پتو, یخچال, سیستم گرمایشی و سرمایشی, مبلمان, وسایل آشپزی, اجاق گاز و سایر امکانات مانند پارکینگ, Wi Fi, میز ناهار خوری, آسانسور،برخورد دار است آماده اجاره به شما کاربر عزیز می باشد. با افزایش استفاده از اینترنت، تیم پشتیبانی ما این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید با استفاده از کمترین زمان و بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل، سوئیت های موردنظر خود را انتخاب کرده و با ثبت سفارش خود را انجام دهید. یکی از تصمیمات قبل از رفتن به مسافرت، تصمیم در رابطه با محل اسکان گرفتن می باشد که باید از هر نظر امنیت و آرامش خاطر مسافران را حفظ کند علاوه بر این موضوع بتواند دسترسی راحت تر نسبت به حرم، رستوران و فست فودها، گرمابه و ایستگاه های حمل و نقل عمومی اتوبوس و مترو را بدهد. وبسایت مشهدسرا ، در زمینه ی اجاره سوئیت در مشهد نزدیک حرم ، رزرو سوئیت ارزان در مشهد ، اجاره سوئیت مبله در مشهد و ... به صورت گسترده فعالیت می کند و این امکان را به شما می دهد تا به کرایه واحد ارزان بپردازید و در یکی از مناسب ترین ان ها ساکن شوید و برای اقامت خود استفاده نمایید. سوئیت ارزان در مشهد به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه در مشهدسرا میسر می باشد. جهت اقامت با تیم پشتیبانی که به صورت شبانه روزی آماده ی پاسخگویی به شما زائران ومسافران گرامی هستند، تماس بگیرید.

متراژ : ۹۰
ظرفیت : حداکثر ۸ نفر
تعداد خواب : ۲
آدرس : بلوار کامیاب

مشهدسرا تلویزیون
مشهدسرا پتو
مشهدسرا یخچال
مشهدسرا سیستم گرمایشی و سرمایشی
مشهدسرا مبلمان
مشهدسرا وسایل آشپزی
مشهدسرا اجاق گاز
مشهدسرا پارکینگ
مشهدسرا Wi Fi
مشهدسرا میز ناهار خوری
مشهدسرا آسانسور
بلوار کامیاب

بلوار کامیاب از سمت شمال به ایستگاه راه آهن ، از جنوب به خیابان کاشانی ، از غرب به بلوار عبدالمطلب و از شرق به بلوار وحدت ختم می شود. هر ساله یکی از مکان هایی که پر بازدید می شود و در محدوده ی این بلوار قرار دارد آرامگاه نادرشاه افشار می باشد که مورد توجه زائرین و مسافران می باشد که در منطقه ۲ مشهد قرار دارد.


بلوار کامیاب
فاصله تا حرم مطهر : ۵ کیلومتر
فاصله تا مرکز خرید: ۴ کیلومتر
فاصله تا راه اهن : ۱۲ کیلومتر
فاصله تا ترمینال : ۱۳ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۳۲ کیلومتر
فاصله تا حمل و نقل عمومی: ۰.۷ کیلومتر

رزرو مبله در مشهد تنها با یک تماسسایر توضیحات لازم
Icon

قوانین و مقررات اجاره سوئیت در مشهد

Icon

نکات مهم برای رزرو سوئیت در مشهد

Icon

قیمت اجاره سوئیت در مشهد

قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید سوئیت مبله را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم پشتیبانی مشهدسرا در میان بگذارید.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن و اجاره سوئیت الزامی است.
هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن واحد موردنظر اخذ می گردد.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است.
استعمال دخانیات داخل ساختمان ممنوع است.
همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل ساختمان بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
مهمترین مورد برای انتخاب سوئیت اجاره ای و سفری راحت و خاطره انگیز این نکته است که امنیت آن تضمین گردیده باشد.
هنگامی که در فضای وب به دنبال اقامتگاه برای رزروهستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر و در کل سوئیت ارزان در مشهد را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند.
هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست. برخی از آن ها تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است.
ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت رزرو نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا در داخل مشهد یا شهرهای دیگر بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد.
**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت سوئیت در مشهد به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها ی اجاره با شماره های درج شده در وب سایت مشهد سرا تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.
اجاره خانه در مشهد برای چند روز - 437

اجاره خانه در مشهد برای چند روز

رزرو سوئیت ارزان در مشهد ویژه زائرین - 324

رزرو سوئیت ارزان در مشهد ویژه زائرین

اجاره روزانه آپارتمان مبله در مشهد برای اسکان موقت - 736

اجاره روزانه آپارتمان مبله در مشهد برای اسکان موقت

رزرو خانه مشهد شیک - 447

رزرو خانه مشهد شیک